Zapowiedź II kolejki ZLF

Przed nami kolejne piłkarskie emocje na hali. Nowe drużyny od początku zgłaszają aspiracje do walki o zwycięstwo, a to sprawia że druga kolejka Zgorzeleckiej Ligi Futsalu zapowiada się równie ciekawie jak pierwsza. Na II kolejkę XVI edycji ZLF o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec zapraszamy już w najbliższą niedzielę 10 grudnia do hali CSR w Zgorzelcu przy ulicy Maratońskiej od godziny 13:00.

You are currently viewing Zapowiedź II kolejki ZLF

Kolejkę rozpoczną kilkukrotni mistrzowie ZLF z Ad Bud Design, którzy zmierzą się z młodymi Bezlitosnymi Kopaczami. Faworyt wydaje się znany, ale pierwsza kolejka pokazała, że młodzież poczyna sobie coraz śmielej. Drugie spotkanie to ponownie starcie zaprawionych już w rozgrywkach zawodników z The Veterans z debiutantami z GPO Bogatynia. O 14.30 do rywalizacji przystąpią przegrani z pierwszej kolejki, czyli Fc Amigos oraz Eurodo. Szczególnie ci pierwsi mają niedosyt nieznacznie przegrywając z Ad Bud Design. Po wysokim zwycięstwie tydzień temu, do meczu z Fc La Masia przystąpią broniący tytułu Fb Solid Natronic. Najciekawiej zapowiadają się dwa ostatnie spotkania. W pierwszym spotkają się drużyny, które wygrały swoje spotkania w I kolejce. PKS Ogórki zmierzy się z debiutantem Fc Chłopaki Do Wzięcia, którzy sprawili sporą niespodziankę pokonując wysoko Unital. Na zakończenie wspomniany Unital zmierzy się z Heavyweight, który ma już na swoim koncie 3 punkty. Zapraszamy do kibicowania!!!

Zestaw par II kolejki:
13:00-13:40      AD BUD DESIGN – BEZLITOŚNI KOPACZE
13:45-14:25      THE VETERANS – GPO BOGATYNIA
14:30-15:10      FC AMIGOS – EURODOM
15:15-15:55      FB SOLID NATRONIC – FC LA MASIA
16:00-16:40      PKS OGÓRKI – FC CHŁOPAKI DO WZIĘCIA
16:45-17:25      HEAVYWEIGHT – UNITAL

 

 

Informacje dotyczące XVI edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy. Organizatorzy, firma DIDA SPORT (Bartek Ćwiok oraz Adam Łuszczyk), zapraszają bardzo serdecznie kibiców na trybuny, a zawodnikom życzymy powodzenia w sportowej rywalizacji.

Źródło: Organizatorzy ZLF

Loading

Reklama
Reklama