WĘGLINIEC – Pomóżmy Panu Piotrowi

Wsparcie lokalnego przedsiębiorcy, Piotra Łakomego po spaleniu jego pojazdu do wywozu nieczystości płynnych.

You are currently viewing WĘGLINIEC – Pomóżmy Panu Piotrowi

Opis zrzutki

Zbiórka dotyczy zakupu nowego, używanego pojazdu do wywozu nieczystości dla lokalnego przedsiębiorcy Pana Piotra Łakomego, prowadzącego działalność pod nazwą: WYWÓZ NIECZYSTOŚCI PŁYNNYCH

ECO-GUMIŚ PIOTR ŁAKOMY ( NIP: 6151388034), który to w dniu 02.01.2024 doświadczył tragicznego w skutkach zdarzenia, w niejasnych i niepojętych okolicznościach, które to są w trakcie ustalania przez Policję.

Wstępną przyczyną pożaru jego pojazdu, który był podstawowym narzędziem działalności jest przypuszczalne podpalenie. Niejasne i niepojęte okoliczności to ciąg chronologicznych, następujących wydarzeń:

1. 12.12.2023 – Założenie działalności przez Pana Piotra.

2.  30.12.2023 – Informacja o możliwości zawierania umów na wywóz nieczystości ciekłych od dnia 02.01.24 z Przedsiębiorstwem Pana Piotra.

3.  02.01.2024 – Tragiczne zdarzenie, wskazujące na prawdopodobne podpalenie jego pojazdu, w wyniku którego został zniszczony.

Wnioski możecie Państwo wysunąć sami, jednak my, z szeregiem osób, pragniemy pomóc Panu Piotrowi, aby jak najszybciej mógł rozpocząć swoją działalność.

Pan Piotr przez ponad rok czasu sam remontował zakupiony przez siebie pojazd, załatwiał dokumentację oraz uzyskiwał odpowiednie pozwolenia, i to właśnie w dzień rozpoczęcia działalności – spłonął jego pojazd.

 

 

Wsparcie finansowe naszej zbiórki, możecie Państwo potraktować jako „Inwestycję”, ponieważ Pan Piotr obiecał zniżkę, w wysokości 50% wielkości przekazanej darowizny finansowej, na przyszłe swoje usługi, dlatego prosimy o wpłaty z imienia i nazwiska, jeżeli są Państwo zainteresowani odbiorem takiego „Podziękowania” od Pana Piotra.

 

Loading

Reklama
Reklama