Wakacyjne obniżki na stacjach paliw

Wakacyjne promocje wracają na stacjach benzynowych i to nie tylko na Orlenie. Tuż po tym, jak największy krajowy koncern paliwowy ogłosił szczegóły tegorocznej akcji promocyjnej, swoje wakacyjne oferty przedstawili inni gracze.

You are currently viewing Wakacyjne obniżki na stacjach paliw

„Od 30 czerwca br. zaczynamy kolejną wakacyjną promocję! Minus 30 gr/l na benzyny i oleje napędowe i minus 10 gr/l na LPG dla klientów zarejestrowanych w programie PAYBACK. Wakacyjna propozycja obejmuje zniżki na cztery tankowania w miesiącu — każde do 50 litrów (nie dotyczy płatności kartą flotową)” — poinformowała na Twitterze sieć BP Polska.

Od 30 czerwca na zniżki na paliwo mogą też liczyć klienci stacji Amic Energy. Rabat sięgnie do 35 gr/l.

Z letnią ofertą wystartowała ponadto sieć Circle K dla posiadaczy karty lojalnościowej Circle K Extra. „Przez całe wakacje w weekendy na Circle K tankujesz taniej, rabat to 35 gr/l dla paliw miles, milesPLUS i LPG SupraGas” — poinformowała sieć na Facebooku. Zniżkę można wykorzystać wielokrotnie w ciągu jednego weekendu. Rabat naliczy się do 85 l podczas jednego tankowania.

 

 

Według informacji portalu wnp.pl wkrótce poznamy również szczegóły oferty kolejnych sieci stacji paliw: Shell i Moya.

Wcześniej o promocji poinformował Orlen. — Mam dla wszystkich wspaniałą wiadomość. Ogłaszam obniżkę cen paliw — powiedział w miniony piątek Daniel Obajtek, prezes Orlenu, ogłaszając powrót wakacyjnej promocji. Jak wyjaśnił, paliwo będzie tańsze o 30 gr na każdym litrze, a w przypadku posiadaczy Karty Dużej Rodziny o 40 gr.

Promocja Orlenu będzie obowiązywała do czterech tankowań miesięcznie do 50 l jednorazowo w okresie od 30 czerwca do 31 sierpnia 2023 r. Skorzystać z promocji mogą wszyscy klienci, którzy mają aplikację Vitay lub posiadają plastikową kartę Vitay.

Źródło: businessinsider.com.pl

Loading

Ten post ma 3 komentarzy

  1. kancelaria oko na chmurke

    widzicie jak mamy tanio dzieki partii Pis? a wy debile chcecie na tuska i mentzena głosować .Dziekuje panie Obajtek

  2. buldoczek

    Myślę , że tylko wyborcy PISu powinni posiadać taką promocję na paliwo a nie ta Partia Oszustów .

  3. ???????

    A dla samotnej matki albo ojca wychowujących dzieci o ile będzie paliwo tańsze ? bo kto ma kartę dużej rodziny ma zniżkę 40gr.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama