W Zgorzelcu powstanie nowy park handlowy

Budrem i Smart Park planują budowę parku handlowego w Zgorzelcu. Inwestycja uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę, a rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na II kwartał 2023 roku. Wśród najemców znajdą się m.in. sklepy Pepco, Rossmann, Dealz, Kakadu Zoo, Tedi, Sinsay oraz salon Orange.

You are currently viewing W Zgorzelcu powstanie nowy park handlowy

Smart Park Zgorzelec stanie na działce przy ul. Księdza Jana Kozaka, w sąsiedztwie funkcjonujących sklepów Lidl i Aldi oraz największego skupiska osiedli mieszkaniowych w mieście. Park handlowy oferować będzie szeroki wybór sklepów i usług skierowanych do mieszkańców ZgorzelcaGörlitz i okolicznych miejscowości.

 

 

– Wspólna inwestycja Smart Park i Budrem to ważny impuls dla rozwoju gospodarczego regionu oraz poprawy jakości życia okolicznych mieszkańców. Obiekt nie tylko zapewni dostęp do bogatej oferty handlowej oraz usługowej, ale również wygeneruje nowe miejsca pracy oraz przyczyni się do wzrostu dochodów miasta – podkreśla Paweł Żerański – twórca sieci Smart Park.

 

Inwestycja Smart Park i Budrem będzie realizowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Projekt zakłada między innymi zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które pozwolą na istotne zmniejszenie zużycia energii.

Za przygotowanie koncepcji komercyjnej, wynajem powierzchni oraz przeprowadzenie procedur administracyjnych dla wszystkich projektów Smart Park odpowiada firma RG-Leasing.

RG-Leasing specjalizuje się w kompleksowej obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych na wszystkich etapach realizacji inwestycji. Firma świadczy profesjonalne usługi, począwszy od przeprowadzania analiz doradczych, studium wykonalności projektów, weryfikacji rynku, koordynację i obsługę procesu komercjalizacji, poprzez realizację i nadzór procesu inwestycyjnego wraz z późniejszą obsługą w zakresie Asset Management oraz przeprowadzaniem transakcji kupna a także sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

Źródło: investmap.pl

Loading

Ten post ma 7 komentarzy

 1. legezynski psk

  bedzie moze sklep szczyrba alkohole? nie umiem zamowic kuriera

 2. Mieszkanka

  Więcej pepco i sinsaya bo mamy za mało

 3. Do dupy żądzanie miastem.

  I po to komu, galeria Eden stoi w połowie pusta a w plazie jest pare lokali do wynajęcia . Niech miasto zajmie się naprawa ronda przy słowiańskiej żeby rozładować ogromne korki w godzinach szczytu. To będzie się więcej chętnych firm aby budować hale, logistykę, produkcje w naszym powiecie. Brakuje dobrych miejsc pracy sam handel handel i jeszcze raz handel. Dramat. A potem się dziwią ze młodzież nie chce pracować za 2700 netto bo same zakłady handlowe i multum sklepów jeden na drugim. A tak w firmie jak by powstała, coś produkowała np to by było dużo miejsc pracy i w miare normalne wynagrodzenie 3700-4500 netto na start z jakąś perspektywa. Bo w handlu w sieciówkach to nie ma i nie będzie. A potem zdziwienie ze ludzie idę pracować do Niemiec.

 4. Kudłaty

  Ana byłym famago powstanie wysypisko śmieci z niemiec i nikt tym się nie interesuje.

 5. Hi hi

  No ja też jestem na nie i niech nasza władza samorządowa, obsadzi te nowo powstałe miejsca pracy.

 6. Rozczarowanie

  Tragedia. Czas na wyprowadzkę stąd, ponieważ nie zmieni się tu nic. Człowiek się zanudzi na śmierć w tym mieście. Przesada z tymi sklepami!! Zróbcie w końcu coś porządnego a nie w kółko to samo. Ehhh

 7. J. Ski

  To jest coś, co nie jest konieczne i nie da zatrudnienia społeczności poszukującej zatrudnienia.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama