Urlop w Zoo

Nowa oferta Zoo Görlitz oferuje relaks i niekończącą się przygodę ze zwierzętami.

You are currently viewing Urlop w Zoo

Obudzeni nawoływaniem pawi, przeciągamy się obserwując z okna szalejące mangusty.
Poranną ciszę, zakłóca jedynie śpiew ptaków lub przeżuwanie wielbłądów. Głaskać króliki, czesać kozy, odkrywać przygody w Stodole Odkrywców. . . tak można rozpocząć urlop i to nawet już dziś w ZOO Görlitz-Zgorzelec.

Apartament Pandzia dziupla o powierzchni 69 m² w zabytkowej bocianiej willi, zoo został stworzony w zgodzie z zamiłowaniem do natury oraz dbałością o szczegóły. W skład apartamentu wchodzą: salon z piętrowym łóżkiem, sypialnia, kuchnia i łazienka. Jest on idealnie wyposażony na rodzinne wakacje.

 

 

Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy stworzyć kolejną ofertę dla wszystkich miłośników zoo, którzy nadal są nienasyceni jego pięknem. mówi dyrektor zoo dr. Sven Hammer. Dodatkową atrakcją dla gości apartamentu jest możliwość wybrania się z opiekunem zwierząt na popołudniowe karmienie zwierząt.

Wszystkie informacje na temat Urlopu w Zoo dostępne są na stronie internetowej www.urlaubimzoo.de /także w wersji polskojęzycznej/. Zoo Görlitz, które otrzymało nagrodę od familienausflug.info-Award jako saksoński cel wycieczek roku 2022, zaprasza do rezerwacji i życzy radosnych chwil oraz nieskończonej przygody w czasie wolnym w zoo.  

 

Źródło: Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec

 

Loading

Reklama
Reklama