Trzech mężczyzn zatrzymanych z narkotykami

Wczoraj na terenie powiatu zgorzeleckiego policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. 21-latek został zatrzymany przez zgorzeleckich dzielnicowych, 28 i 29-latek przez funkcjonariusz z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy.

You are currently viewing Trzech mężczyzn zatrzymanych z narkotykami

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Mazda. Podczas interwencji okazało się, że mężczyzna ma przy sobie woreczek z krystaliczną substancją. 21-latek trafił do komendy, gdzie przeprowadzone badania wykazały, że zabezpieczona substancja to metamfetamina. Co więcej okazało się, że kierujący jest pod jej wpływem.

W godzinach popołudniowych do zgorzeleckiej jednostki trafiło dwóch mężczyzn zatrzymanych przez policjantów z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy. Przy 29-latku funkcjonariusze ujawnili marihuanę. 28-latek miał przy sobie metamfetaminę.

 

 

Teraz cała trójka za popełnione czyny odpowie przed sądem.

Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających czy psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat.

Natomiast kierującemu pod wpływem narkotyków może grozić kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do 3 lat. Wobec sprawcy sąd orzeka także zakaz prowadzenia pojazdów oraz świadczenie pieniężne.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama