Szczoteczki do zębów będą go drogo kosztować

Mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego wyniósł z jednej z drogerii w mieście różnego rodzaju szczoteczki do zębów o wartości ponad 700 złotych.

You are currently viewing Szczoteczki do zębów będą go drogo kosztować

Kradzieże sklepowe to zmora sprzedawców. Przestępcy wykorzystując nieuwagę pracowników sklepów wychodzą z towarem nie płacąc. Zapominają jednak, że większość z nich znana jest zarówno policji, jak i pracownikom ochrony. W ramach prowadzonych czynności procesowych i operacyjnych funkcjonariuszom udaje się zatrzymać większość z nich.

 

 

Tym razem po raz kolejny, policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni, zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzieże sklepowe29-latek wykorzystując nieuwagę obsługi jednej z drogerii w Bogatyni wyniósł rożnego rodzaju szczoteczki do zębów. Wartość skradzionego mienia wyniosła ponad 700 złotych.

Sprawca za popełnione czyny usłyszał już zarzut. W związku z tym, że był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu, za które odbył karę więzienia, teraz działając w warunkach recydywy grozi mu do 7,5 roku więzienia. 

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama