SULIKÓW – Gmina Sulików wyposażyła świetlicę wiejską w Miedzianej

Gmina Sulików dzięki pozyskanemu grantowi w kwocie 20 tys. zł z programu „Wzmocnij Swoje Otoczenie” Polskich Sieci Elektroenergetycznych wyposażyła świetlice wiejską w Miedzianej.

You are currently viewing SULIKÓW – Gmina Sulików wyposażyła świetlicę wiejską w Miedzianej

Do nowo wybudowanej świetlicy zakupionych zostało 7 stołów konferencyjnych, 50 krzeseł konferencyjnych, 3 szafy, 2 wieszaki szatniowe i lodówka.

Dzięki realizacji zadania świetlica stała się bardziej funkcjonalna i atrakcyjna oraz lepiej służy społeczności lokalnej, co w bezpośredni sposób przyczyniło się do poprawy jakości życia na obszarze wiejskim oraz warunków sprzyjających aktywności społecznej mieszkańców.

 

 

Program „WzMOCnij Swoje Otoczenie” to ogólnopolski program grantowy, realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Konkurs skierowany jest do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu. Granty są przyznawane w siedmiu kategoriach: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu.

Dodatkowe informacje o programie można znaleźć na stronie www.wzmocnijotoczenie.pl oraz www.raport.pse.pl.

Źródło: Urząd Gminy Sulików

Loading

Reklama
Reklama