Strzelnica Bastion zaprasza

Zbliża się niezwykłe wydarzenie, które skradnie serca wszystkich entuzjastów strzelectwa oraz tych, którzy chcą poznać jego tajniki. Już 11 maja, od godziny 10:00 do 17:00, zapraszamy Was na niezapomniane doświadczenie na Strzelnicy Bastion w Zgorzelcu!

You are currently viewing Strzelnica Bastion zaprasza

Strzelectwo to nie tylko sport, to prawdziwa pasja i forma aktywnego spędzania wolnego czasu. Dlatego też, zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszym Dniu Otwartym, gdzie będziecie mieli okazję poznać podstawowe techniki strzeleckie oraz nauczyć się obsługi broni, wszystko pod czujnym okiem naszych doświadczonych instruktorów. A co najlepsze, wstęp na nasze wydarzenie oraz instruktaż są zupełnie za darmo! Uczestnicy płacą jedynie za wystrzelaną amunicję.

Na miejscu będziecie mogli podziwiać pokazy broni myśliwskiej i sportowej, zasmakować pysznych przysmaków z grilla oraz dla najmłodszych przygotowaliśmy zamek dmuchany i strzelnicę multimedialną, abyście mogli również dobrze się bawić.

 

 

A to jeszcze nie wszystko! Przygotowaliśmy dla Was konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, które dodadzą dodatkowego dreszczyku emocji temu już tak ekscytującemu wydarzeniu!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie dodatkowych informacji, śmiało dzwońcie pod numer telefonu: 519 666 063.

lub odwiedzie naszego Facebooka: https://www.facebook.com/bastion.zgorzelec

Przyjdźcie do naszego obiektu, Strzelnicy Bastion Zgorzelec, gdzie zapewniamy Wam niezapomniane wrażenia oraz pełne bezpieczeństwo podczas strzelania. Nasza strzelnica to doskonałe miejsce nie tylko na spędzenie czasu z przyjaciółmi czy rodziną, ale także na organizację szkoleń firmowych czy wyjazdów integracyjnych.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Zapraszamy serdecznie!

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama