Spotkanie autorskie z Katarzyną Janus

Z okazji Dnia Kobiet Burmistrz Miasta Zgorzelec oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu zapraszają na spotkanie autorskie z pochodzącą ze Zgorzelca popularną polską pisarką z gatunku literatury kobiecej – Katarzyną Janus.

You are currently viewing Spotkanie autorskie z Katarzyną Janus

To będzie kolejna jej wizyta w Zgorzelcu, z którego pochodzi.  – Spędziłam tu moje dzieciństwo i młodość. To miasto zawsze będzie bliskie memu sercu – od lat niezmiennie powtarza. Oprócz wielbicieli jej pisarstwa, są w naszym mieście także znajomi i przyjaciele z lat młodzieńczych pisarki. Licznie przychodzą na wszystkie jej spotkania autorskie. Katarzyna Janus wydała już 14 powieści obyczajowych, piętnasta, z rozbudowanym wątkiem sensacyjnym, zatytułowana „Prośba o przebaczenie”, ukaże się nakładem Wydawnictwa FILIA jeszcze w tym roku.

– Bardzo lubię podróżować, i w moich książkach przenoszę  akcję także za granicę, do miejsc, w których byłam i które wywarły na mnie duże wrażenie. Na spotkaniach autorskich poprzez pokaz slajdów – przeze mnie wykonanych – staram się te miejsca Państwu przybliżyć i urozmaicić wspólnie spędzony czas. Serdecznie zapraszam na spotkanie 9 marca do Miejskiego Domu Kultury – dodała Katarzyna Janus.

Oprawę muzyczną spotkania pt. „Melodie wiosenne” zapewni Olga Kuzovkova.

Miejsce: Miejski Dom Kultury, ul. Parkowa 1
Termin: 9 marca (czwartek) – godz. 17:00
Bilety: wstęp wolny

Katarzyna Janus jest lekarzem pediatrą, pulmonologiem dziecięcym i specjalistą w rehabilitacji medycznej. Mieszka w Lesznie, a głównym miejscem jej pracy jest obecnie Centrum Rehabilitacji w Górznie.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama