Pikniki z okazji święta dzieci

W piątek (2.06) Dzień Dziecka obchodziły dzieci z Opolna Zdroju, a niedziela (4.06) była Dniem Rodziny zorganizowanym dla najmłodszych mieszkańców sołectwa Kopaczów.

You are currently viewing Pikniki z okazji święta dzieci

Na terenie parku w Opolnie Zdroju organizatorzy pikniku zadbali o dobre humory, zapraszając dzieci do zabawy i na słodki poczęstunek. Były dmuchańce, balony, lody, owocowe szaszłyki i pyszne racuchy.

Z myślą o najmłodszych grę terenową przygotowali też studenci Wydziału Architektury Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, a jednocześnie członkowie Koła Naukowego Architektury Krajobrazu. Wielką frajdę zapewnili dzieciom również druhowie z OSP KSRG Sieniawka. Dzień Dziecka współorganizowany został przez Sołtysa Opolna Zdroju oraz Stowarzyszenie „Na Trójstyku” i Urząd Miasta i Gminy w Bogatyni.

 

 

Natomiast w niedzielę mieszkańcy Kopaczowa bawili się podczas Dnia Rodziny zorganizowanego przy remizie OSP Kopaczów. Dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji, zabaw i konkursów. Niezawodne gospodynie z KGW „Kobiety Trójstyku” zadbały o pyszny poczęstunek. Piknik zorganizowali: Sołtys Kopaczowa i Rada Sołecka, KGW „Kobiety Trójstyku”, OSP Kopaczów oraz Urząd Miasta i Gminy w Bogatyni.

Wszystkim dzieciom burmistrz Wojciech Dobrołowicz złożył najlepsze życzenia i przekazał upominki.

Źródło: Bogatynia.pl

Loading

Reklama
Reklama