Schowaj swoje rzeczy w „PRZECHOWALNI” – Jedyny taki punkt magazynowy w Zgorzelcu

Czujesz, że twoje mieszkanie powoli się kurczy, bo wciąż przybywa nowych rzeczy? A może nie masz, gdzie przechować większych przedmiotów takich jak rower? Brakuje Ci miejsca w piwnicy, komórce czy na strychu? Szukasz przestrzeni do zmagazynowania towarów, zapasów, firmowych dokumentów, materiałów marketingowych czy handlowych?

You are currently viewing Schowaj swoje rzeczy w „PRZECHOWALNI” – Jedyny taki punkt magazynowy w Zgorzelcu

Fajnym rozwiązaniem powyższych problemów jest wynajęcie boksu magazynowego, w którym możemy przechować rozmaite rzeczy bez żadnych zmartwień. To dobra opcja dla każdego, kto nie lubi wyszukiwać sobie zbędnych problemów, tylko rozwiązuje kłopoty prostym i racjonalnym sposobem.

 

 

Rozwiązanie wielkogabarytowych przeszkód oferuje nowo otwarty punkt magazynowy „PrzeChowalnia” w Zgorzelcu. Obiekt znajduje się na ulicy Elizy Orzeszkowej 2. Możesz trzymać tam rozmaite rzeczy ze świadomością, że znajdują się w bezpiecznym miejscu. Metraże zaczynają się od 3m(3-9-12), natomiast ceny od 269 zł netto za jeden miesiąc.

To naprawdę dobra oferta. Daj swoim meblom, rowerom lub innym ważnym przedmiotom przytulne miejsce, a w zamian otrzymasz święty spokój. To chyba jest w życiu najważniejsze.

Serdecznie zapraszamy na nową stronę internetową dostępną TUTAJ   

Telefon: 730 128 820

Facebook: https://www.facebook.com/przechowalniazgorzelec 

Poniżej zdjęcia przedstawiające przykładowe boksy magazynowe.

Reklama
Reklama