Przed nami HENRYKI 2023!

To już XVI edycja Imienin Henryka, Henryki i Henrykowa Lubańskiego. 8-9 lipca, na placu rekreacyjnym w Henrykowie Lubańskim, bawić się będziemy w rytm znanych i lubianych przebojów. Czeka nas dużo atrakcji, muzyki i świetnej zabawy.

You are currently viewing Przed nami HENRYKI 2023!

W tym roku organizatorzy stawiają na różnorodność artystów. Na henrykowskiej scenie usłyszymy między innymi RONNIEGO FERRARI– tworzącego na pograniczu dance, hip-hop i techno, autora hitu Ona by tak chciała i klimatycznego singla Chmury oraz B.R.O – rapera, muzyka nurtu pop/hip-hop, mającego na swoim koncie takie przeboje jak Jeszcze będzie pięknie, Zimna jak lód, Nie będziemy przyjaciółmi.

Nie zabraknie klimatów Dance i disco oraz formacji, których utwory osiągają miliony odsłon w Internecie. Zapraszamy na wieczorne show wokalno-taneczne z udziałem gwiazd muzyki disco! Na scenie wystąpi zespół CAMASUTRA, który bawić nas będzie hitami takimi jak Tego chcesz, Porwij mnie oraz zespół BAYERA z przebojami Obrączki szczerozłote, Popłyniemy.

W muzyczną podróż w czasy PRLu zabierze nas zespół WINYL BAND z programem ZA CZYM KOLEJKA TA STOI? Ten energetyczny, pop-rockowy koncert będzie świetną rozrywką dla publiczności. W programie najlepsze polskie przeboje z lat 60, 70, 80. Można słuchać, można tańczyć, można śpiewać. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Zapraszamy również na występy naszych lokalnych zespołów: ESTRADY LUBAŃSKIEJ, która zaprezentuje największe przeboje dawnych lat oraz zespołu CISOWIANKI, który wystąpi z muzycznym upominkiem dla wszystkich solenizantów.

Koncerty zespołów to nie koniec tegorocznych atrakcji. Co jeszcze znajdziecie w programie HENRYKÓW 2023?

Zabawne skecze, śmieszne piosenki, dużo humoru i swobodne rozmowy z aktorami cieszącego się ogromną popularnością serialu „Ranczo”. Humor godny wilkowyjskiej ławeczki, mnóstwo śmiechu i wyśmienitej zabawy zagwarantuje Wam KABARET KAŁAMASZ. Grupę tworzą Bogdan Kalus i Sylwester Maciejewski, czyli serialowi Hadziuk i Solejuk, a także Jacek Łapot (wcześniej członek kabaretu Długi) oraz Dariusz Szweda – kompozytor, pianista i aranżer. Podczas występów kabaretu, inspirowanego serialową ławeczką, będziecie mogli powrócić wspomnieniami do losów Hadziuka i Solejuka. A to wszystko niedaleko Was – w Henrykowie Lubańskim!

Jeśli poszukujecie doskonałej rozrywki, która zapewni Wam świetną zabawę, wybierzcie się na występ zespołu lub właśnie kabaretu. A jeśli macie ochotę na dyskotekowe szaleństwo pod chmurką, zapraszamy na sobotnie Disco Party, które poprowadzi Dolnośląski DJ Team – Paweł Kmiecik oraz Kamil Zięba. To idealna propozycja dla wszystkich spragnionych dyskotekowych rytmów.

Rozrywki dostarczą Wam także druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Lubań, którzy zmagać się będą w konkurencjach na wesoło. Jak co roku, na przybyłych do Henrykowa gości czekać będzie Lunapark, strefa rekreacyjna i gastronomiczna.

8-9 lipca, Henryków Lubański! Zapiszcie tę datę w kalendarzu, by wspólnie z nami świętować Imieniny Henryka, Henryki i Henrykowa. Już dziś życzymy Wam udanej zabawy!

Loading

Reklama
Reklama