Zatrzymali dwóch poszukiwanych

Wczoraj dzielnicowi z Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.

You are currently viewing Zatrzymali dwóch poszukiwanych

33-latek ma do odbycia zastępczą karę 7 dni pozbawienia wolności. Natomiast za 42-latkiem wydany był list gończy. Ma on do odbycia 4 miesiące więzienia.

Obaj zatrzymani karani byli za przestępstwa przeciwko mieniu.

Przy okazji przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl. W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

 

 

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel. 47 87 322 44 lub z dyżurnym jednostki pod nr 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje na temat osób poszukiwanych gwarantujemy pełną anonimowość.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama