Promesy na zakup sprzętu dla Ochotniczych Straży Pożarnych

W dniu 20.09.2023r. na terenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Jeleniej Górze odbyło się uroczyste przekazanie promes na zakup sprzętu dla Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatów: bolesławieckiego, kamiennogórskiego, karkonoskiego, lubańskiego, lwóweckiego i zgorzeleckiego, w ramach „Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych Część 2)

You are currently viewing Promesy na zakup sprzętu dla Ochotniczych Straży Pożarnych

Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”, finansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu oraz Narodowy Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

 

Uroczystego wręczenia promes dokonali:
Pani Marzena Machałek, wiceminister Edukacji i Nauki, Pan Krzysztof Mróz, Senator RP, bryg. Michał Pięta, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu oraz Pan Łukasz Kasztelowicz, Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, w obecności Komendantów Miejskich, Powiatowych i przedstawicieli Komend PSP.

Powiat Zgorzelecki reprezentowało liczne grono Prezesów i przedstawicieli z 22 jednostek OSP wraz z bryg. Arturem Czułajewskim – Komendantem Powiatowym PSP w Zgorzelcu.

Tekst: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu
Foto: Janusz Wilk.

Loading

Ten post ma jeden komentarz

  1. harcerzyk

    To już w Polsce nie ma Państwowej Straży Pożarnej tylko Ochotnicza Straż Pożarna ??? ciągle mówią tylko o OSP.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama