Poszukiwani mężczyźni do serialu „Heweliusz” – dodatkowy casting

Jak informuje MKM Studio, w dniu jutrzejszym (wtorek – 20 lutego) zostanie przeprowadzony dodatkowy casting do serialu „Heweliusz”. Agencja castingowa poszukuje statystów w wieku 30-70 lat (mężczyźni) ze Zgorzelca i okolic do serialu, który od najbliższej środy będzie realizowany w Zgorzelcu.

You are currently viewing Poszukiwani mężczyźni do serialu „Heweliusz” – dodatkowy casting

Kto może się zgłosić do statystowania? Mężczyźni w wieku 30-70 lat. Statyści oprócz stawki 130 zł za dzień zdjęciowy otrzymają także wyżywienie, napoje i przeżyją niezapomnianą przygodę w towarzystwie największych gwiazd polskiego kina.

Ponieważ serial będzie osadzony w latach 90., statyści powinni spełniać pewne warunki. U mężczyzn nie wchodzą w grę współczesne fryzury oraz tatuaże w widocznych miejscach. Z kolei u kobiet – współczesne fryzury, przedłużane rzęsy, makijaż permanentny, widoczne tatuaże i wydłużone paznokcie.

 

 

Jeżeli chcesz przeżyć niesamowitą i wspaniałą przygodę, zobaczyć jak wygląda praca na planie filmowym, wystąpić razem z czołówką polskich aktorów, to już w dniach od 21 do 24 lutego będziemy realizować zdjęcia do największej polskiej produkcji ostatnich lat, serialu HEWELIUSZ w reżyserii twórcy innego wielkiego hitu, serialu WIELKA WODA Jana Holoubka.

Zdjęcia odbędą się w Zgorzelcu.
Stawka: dla dorosłych 130 zł netto za dzień zdjęciowy

Zgłoszenia z dopiskiem ZGORZELEC zawierające imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i zdjęcie sylwetki oraz numer telefonu prosimy przesyłać na maila: mkm@mkmstudiofilm.pl

Załoga MKM Studio

Loading

Reklama
Reklama