III REGIONALNY FESTIWAL PIZZY

W sobotę (25.02) w Domu Kultury w Jagodzinie odbył się III REGIONALNY FESTIWAL PIZZY.

You are currently viewing III REGIONALNY FESTIWAL PIZZY

Na naszych gości czekało wiele atrakcji. Były występy zespołów ludowych: Leśne Echo z Węglińca i Bory z Osiecznicy, na najmłodszych czekały warsztaty robienia Pizzy oraz warsztaty FireShow, wystąpiła również grupa teatralna Czwarta Ściana z Ruszowa, z tańcem „Wesołe Babuszki”, pokaz pierwszej pomocy przeprowadził ratownik medyczny Łukasz Więckowski z OSP Jagodzin, a popis swoich umiejętności dał SLAVI SAX.

Podczas wydarzenia odbyły się również dwa konkursy: 1 Bieg z naleśnikiem 2 Konkurs na najsmaczniejszą pizzę.
Pierwszy był całkowicie towarzyski, a dyplomy i drobne upominki otrzymali wszystkie zgłoszone dzieci, drugi natomiast to poważna sprawa.  W konkursie na najsmaczniejszą pizzę wystartowało ośmiu kucharzy amatorów, a komisja konkursowa wyłoniła trójkę laureatów:

Barbara Musiałek
Diana Matiasik
Małgorzata Drgas

Wszystkim kucharzom serdecznie dziękujemy za udział w zabawie, a zwycięzcom gratulujemy.
Warto wspomnieć, że po ogłoszeniu wyników miało miejsce bardzo przyjemne zdarzenie. Pani Barbara, która wygrała konkurs, przekazała nagrodę na ręce Pana Sołtysa, a więc elektryczny piec do pizzy będzie służył mieszkańcom Jagodzina. Bardzo dziękujemy.

Na zakończenie krótkiej relacji serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w przygotowanie III REGIONALNEGO FESTIWALU PIZZY. Widzimy się za rok – oczywiście w Jagodzinie.

Źródło: Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Węglińcu

Loading

Reklama
Reklama