Podziękowania dla bogatyńskich policjantów

„Pragnę serdecznie podziękować funkcjonariuszom Komisariatu Policji w Bogatyni za zaangażowanie i profesjonalne działania w ujawnieniu i zatrzymaniu sprawców kradzieży z włamaniami…” – to fragment podziękowań dla bogatyńskich policjantów jakie na swoje ręce przyjął Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu od Dyrektora Zarządzającego jednaj z popularnych sieci sklepów za ujawnienie sprawców włamań do obiektów na terenie Bogatyni.

You are currently viewing Podziękowania dla bogatyńskich policjantów

Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu otrzymał podziękowania dla policjantów z Komisariatu Policji w Bogatyni od Dyrektora Zarządzającego jednaj z popularnych sieci sklepów „… za zaangażowanie i profesjonalne działania w ujawnieniu i zatrzymaniu sprawców kradzieży z włamaniami…”. Dyrektor w swoich podziękowaniach wyraził szacunek i wdzięczność za pracę funkcjonariuszy przy włamaniach do sieci sklepów na terenie Bogatyni. Jednocześnie gratulując zaangażowanego grona policjantów, którzy prowadzili czynności operacyjne i dochodzeniowo-śledcze.

 

 

Włamywacze pod osłoną nocy wybijali szyby, wchodzili do środka i kradli przede wszystkim papierosy i alkohol. Łączna wartość skradzionego towaru wyniosła prawie 30 tysięcy złotych, a zniszczonego mienia ponad 22 tysiące złotych.

Pomimo tego, że sprawcy byli zamaskowani to czynności podjęte przez policjantów z Komisariatu Policji w Bogatyni doprowadziły do ich ustalenia i zatrzymania.

Cieszymy się, gdy praca policjantów spotka się z uznaniem osób, wobec których wykonujemy swoje codzienne czynności. Takie miłe słowa, to wspaniała nagroda za zaangażowanie policjantów w zadania, które na co dzień wykonują.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama