Pierwszy start w nowym sezonie zawodników UKS Warrior

Dobry początek sezonu odnotowali sportowcy UKS Warrior. Zawodnicy zgorzeleckiego klubu taekwondo wywalczyli dwa medale w Grand Prix Wielkopolski.

You are currently viewing Pierwszy start w nowym sezonie zawodników UKS Warrior

Na drugim stopniu podium uplasował się Przemysław Wesołowski. W eliminacjach Przemek wygrał wysoko dwie walki, a w finale uległ na punkty z rywalem z Wrześni. Konrad Rosner w ćwierćfinale przegrał nieznacznie z przyszłym złotym medalistą i ostatecznie zajął trzecie miejsce. W turnieju debiutowała Maria Pietruszka, która w pierwszym pojedynku zmierzyła się mistrzynią tej kategorii. Tym razem nasze młodziczki Zuzanna Zwierzyńska i Ewa Pietruszka przegrały w eliminacjach i znalazły się poza strefą medalową. Dziewczęta pokazały charakter i oddały na macie serce, co w przyszłości przełoży się na lepszy wynik sportowy.

 

 

Trzecia edycja zawodów z cyklu Grand Prix Wielkopolski odbyła się w Gostyniu. W rywalizacji uczestniczyło ponad 300 sportowców z 27 klubów z całego kraju.

Udział w turnieju był możliwy dzięki dotacji Gminy Miejskiej Zgorzelec oraz środkom PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S. A.

Źródło: UKS Warrior

Loading

Reklama
Reklama