PIEŃSK – „Ludzie z pasją”

Za nami kolejne spotkanie z serii ” LUDZIE Z PASJĄ” zorganizowane przez Euroregionalne Centrum Kultury i Komunikacji w Pieńsku.

You are currently viewing PIEŃSK –  „Ludzie z pasją”
Kolejne spotkanie z cyklu „Ludzie z pasją” i kolejne ciekawe osoby – tym razem gościliśmy Katarzynę Anders oraz Adriana Błażejaka, którzy na co dzień pomagają innym. Kasia działa w Stowarzyszenie Amazonek i osób z chorobą nowotworową w Zgorzelcu a Adrian jest ratownikiem medycznym i pracuje w zgorzeleckim szpitalu.

 

Naszą bohaterką była i jest nadal Wolontariuszka Kasia Anders opowiadała o swojej pasji- pracy Wolontariuszki, wywiad wzbogacono udostępnionymi zdjęciami z tejże pracy i szkoleń.

Po raz kolejny mogliśmy obejrzeć film nagrany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego- Korpus Solidarności.

 

 

Po spotkaniu nasza Agnieszka krótko powiedziała o znaczeniu samobadania i pokazała jak to robić. Chętni mogli spróbować na fantomach, panie otrzymały ulotki z instrukcją samobadania. Szkoda tylko, że mało było osób, zapewne większość grała w innym miejscu razem z 32 WOŚP.

Wartościowi ludzie, wartościowe spotkanie – dziękujemy!

 

Źródło: Stowarzyszenie Amazonek i osób z chorobą nowotworową w Zgorzelcu, Euroregionalne Centrum Kultury i Komunikacji w Pieńsku

Loading

Reklama
Reklama