PIEŃSK – Godnie przywitali Natalię

Na stacji PKP w Pieńsku grupa kibiców przywitała złotą medalistkę Mistrzostwa Świata w Austin (USA). Burmistrz Janusz Pawul gościł Natalię i jej trenera w Urzędzie Miasta i Gminy.

You are currently viewing PIEŃSK  –  Godnie przywitali Natalię
Fajna, skromna dziewczyna ta nasza Natalia Selwiak. W myśl sentencji „Veni, vidi, vici” poleciała do Stanów Zjednoczonych na Mistrzostwa Świata w teksańskim Austin i zdobyła ZŁOTY MEDAL!
Brawo Natalia! Brawo jej trener Hieronim Dereń! Brawo Miejsko Gminny Klub Sportowy „Hutnik” Pieńsk – w wyciskaniu sztangi leżąc jesteście potęgą!!!
I choć nie udało mi się wziąć udziału w oficjalnym powitaniu Natalii po powrocie z USA, jakie przygotowali dla niej pieńscy kibice, to jednak z przyjemnością nadrobiłem dziś tę swoją absencję goszcząc Natalię i jej trenera w Urzędzie Miasta i Gminy. Trochę się pośmialiśmy z amerykańskiej kuchni, pogody i zwyczajów, ale przede wszystkim podziękowałem naszej utalentowanej i utytułowanej już pieńszczance za to, że tak pięknie, tak godnie reprezentuje nasze miasto i gminę nie tylko w Polsce i Europie, ale możemy teraz spokojnie to powiedzieć… także na świecie!
Natalia, jeszcze raz brawo! Dziękuję w imieniu nas wszystkich i życzę kolejnych sukcesów! No i oczywiście trzymam kciuki!

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama