Od jutra w Biedronce towar za pół ceny

Biedronka wprowadza 50-procentowe rabaty. Od jutra wybrane produkty kupimy w bardzo korzystnych cenach. Konieczne będzie jednak spełnienie jednego warunku, a zniżka naliczy się jedynie, gdy wydamy odpowiednią kwotę pieniędzy.

You are currently viewing Od jutra w Biedronce towar za pół ceny

Przez pierwsze 3 dni nowego tygodnia w dyskoncie będą obowiązywały doskonałe promocje na produkty spożywcze i nie tylko. Wybrane towary kupimy za połowę ceny. Jest to niewątpliwa gratka dla oszczędnych.

Trzeba będzie jednak wybrać się na spore zakupy, bo tym razem sieć dość mocno ograniczyła dostępność oferty. Jakie są warunki uzyskania rabatu i na co obowiązuje? Wyjaśniamy w dalszej części artykułu, dostępnej pod zdjęciem.

Taniej tylko dla wybranych

Skorzystanie z nowej oferty Biedronki możliwe będzie tylko za okazaniem karty lojalnościowej dyskontu. Dość częste wymaganie tym razem będzie jednak połączone z limitem, który nie wszystkim się spodoba.

Dotychczas zniżki Biedronki cieszyły się sporą popularnością. Być może właśnie dlatego portugalska sieć zdecydowała się na obniżenie cen jedynie wtedy, gdy kupujący będzie miał w koszyku jeszcze inne towary warte aż 199 złotych. Co wtedy kupimy niemal za bezcen?

Do wyboru będą zaledwie  4 różne produkty spożywcze. Za pół ceny kupimy ser żółty w plastrach marki Światowid (4,61 zł/300 g). Maksymalna ilość to 2 opakowania dziennie na każdą kartę lojalnościową.

Ananasy w puszce od Naszej Spiżarni kosztować będą 3,47 zł/szt. Tu również obowiązywać będą limity. Podczas jednych zakupów możemy nabyć jedynie 2 puszki w promocyjnej cenie.

Za olej kokosowy marki Vitanella zapłacimy 4,99 zł/ 500 g. Ograniczenie na paragonie wynosi 2 słoiki na osobę. Lepiej się pospieszyć, póki jest taka okazja.

Pomidory malinowe będą jeszcze tańsze. Obniżka wyniesie 57% i zapłacimy za nie tylko 2,99 zł/kg. Limit na każą kartę wynosi 3 kg dziennie. Z samego rana lepiej od razu udać się do Biedronki.

Co jeszcze taniej kupimy w Biedronce?

Od poniedziałku w Biedronce tańsze będą parówki. Za Berlinki zapłacimy zaledwie 3,99 złotych za opakowanie. To o 42 procent mniej, niż zazwyczaj. Standardowo ten produkt kosztuje niemal 7 złotych.

Ciekawe promocje szykują się na stoisku z warzywami. Na burakach, ziemniakach czy papryce zaoszczędzimy po kilkadziesiąt procent. Tańsze będą też owoce, np. jabłka, brzoskwinie i winogrona. Zniżka wyniesie od 42 do 52 procent, zależnie od wybranego produktu.

Biedronka przygotowała też obszerna promocję na mięso. Filet z kurczaka, boczek wieprzowy czy schab kupimy ze sporym upustem. Mięso mielone załapało się na rewelacyjną ofertę 2+1. Oznacza to, że przy zakupie 3 opakowań, to ostatnie dostaniemy zupełnie za darmo.

Źródło: Biedronka

Loading

Reklama
Reklama