Nielegalni migranci zatrzymani przy granicy z Niemcami

Funkcjonariusze Straży Granicznej ze Zgorzelca w czasie wykonywania zadań mających na celu przeciwdziałanie nielegalnej migracji zatrzymali 7 cudzoziemców nielegalnie przebywających na terytorium Polski.

You are currently viewing Nielegalni migranci zatrzymani przy granicy z Niemcami

Zgorzeleccy funkcjonariusze Straży Granicznej podczas realizacji zadań związanych ze zwalczaniem nielegalnej migracji w piątek 20 października na terenie miasta zatrzymali do kontroli 7 cudzoziemców (5 obywateli Bangladeszu i 2 Hindusów). W wyniku kontroli legalności pobytu cudzoziemców ustalono, że cudzoziemcy w wieku od 20 do 38 lat przebywają na terenie naszego kraju bez wymaganych dokumentów. W wyniku rozpytania cudzoziemców funkcjonariusze ustalili, że przekroczyli oni wbrew przepisom, w miejscu nieokreślonym, granicę państwową ze Słowacji do Polski.

 

 

Z uwagi na nielegalny pobyt, wszystkich cudzoziemców zatrzymano oraz wszczęto postępowania administracyjne w sprawie zobowiązania do powrotu. Do czasu potwierdzenia ich tożsamości oraz wydania decyzji o konieczności opuszczenia naszego kraju, decyzją sądu, obywateli Bangladeszu oraz Indii umieszczono w strzeżonym ośrodku dla cudzoziemców.

Źródło: nadodrzanski.strazgraniczna.pl

Loading

Ten post ma jeden komentarz

  1. sheriff psk

    a niemcy lenie smierdzace nic nie wyłapują

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama