Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu zaprasza na „Dzień otwarty”

Chcesz wiedzieć jakie wymogi należy spełnić, aby wstąpić do Policji? Masz wątpliwości, wahasz się? Przyjdź na „Dzień otwarty”, a pomożemy Ci podjąć decyzję.

You are currently viewing Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu zaprasza na „Dzień otwarty”

Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu zaprasza w środę 15 lutego w godz. od 10:00 do 18:00 do swojej siedziby przy ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12 G na „dzień otwarty”. Wszystkie osoby zainteresowane służbą w Policji będą mogły poznać całą procedurę kwalifikacyjną oraz poszczególne etapy rekrutacji. Zostając zgorzeleckim policjantem zgodnie z Uchwałą Nr 441/2022 Rady Miasta Zgorzelec uzyskujesz 15 punktów oraz pierwszeństwo przy wyborze osób ubiegających się o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego. Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia oferuje korzystne warunki przydziału lokali mieszkalnych dla funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Bogatyni.

Wszystkie osoby zainteresowane służbą w Policji zapraszamy w środę 15 lutego w godz. od 10:00 do 18:00 do siedziby zgorzeleckiej komendy przy ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12G na „dzień otwarty”.

Podczas spotkania zostanie omówiona cała procedura kwalifikacyjna z poszczególnymi jej etapami, a także dokumenty jakie należy złożyć, aby przystąpić do rekrutacji. Pracownicy Zespołu Kadr i Szkolenia wraz z funkcjonariuszami zgorzeleckiej komendy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z doborem i specyfiką służby policjanta.

Jeżeli jesteś zainteresowany próbnym testem sprawności fizycznej dla kandydatów do służby w Policji skontaktuj się pod numerem telefonu 47 87 322 14 w celu umówienia terminu.

Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczne szkolenia resortowe stwarzają możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.  Zostając policjantem masz gwarancje stabilnych warunków zatrudnienia.

Służba w Policji zapewnia:

 • możliwość pozyskania pracy niezależnie od posiadanego doświadczenia zawodowego,
 • gwarancję stałych warunków pracy,
 • ciekawą pracę,
 • możliwość rozwoju zawodowego adekwatnie do zainteresowań i realizowanych zadań;
 • różnorodny system szkoleń i kursów językowych oraz specjalistycznych np.: doskonalących technikę prowadzenia pojazdu, taktyki i techniki przesłuchania, analizy kryminalnej, cyberprzestępczości;
 • możliwość uzyskania tytułu licencjata lub magistra podejmując studia w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie (tryb stacjonarny lub niestacjonarny) na jednym z oferowanych kierunków: bezpieczeństwo wewnętrzne, kryminologia, zarządzanie, informatyka;
 • precyzyjny system wynagrodzenia (między innymi 13 pensja, równoważnik za umundurowanie),
 • rozbudowany system socjalny (między innymi dofinansowanie do wypoczynku dla funkcjonariuszy i rodzin, równoważnik za brak lokalu mieszkalnego, pokrycie kosztów dojazdu do pracy),
 • po 25 latach służby nabycie praw emerytalnych.

Zostając zgorzeleckim policjantem zgodnie z Uchwałą Nr 433/2022 Rady Miasta Zgorzelec uzyskujesz 15 punktów oraz pierwszeństwo przy wyborze osób ubiegających się o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego. Więcej szczegółów na temat mieszkań na stronie: www.zgorzelec.mdr.pl.

Dodatkowo Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia oferuje korzystne warunki przydziału lokali mieszkalnych dla funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Bogatyni.

Przypominamy, że rekrutacja odbywa się w sposób ciągły. Dokument można składać w dowolnym terminie. Masz pytania przyjdź lub zadzwoń pod numer 47 87 322 14 lub 47 87 32 306.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Ten post ma jeden komentarz

 1. k1 fajterzy

  nie dajcie sie nabrać to służba pisu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama