6 osób poszukiwanych zatrzymanych minionej doby

Policjanci każdego dnia podczas codziennej służby zatrzymują osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości i organami ścigania.

You are currently viewing 6 osób poszukiwanych zatrzymanych minionej doby

Minionej doby kryminalni z Komisariatu Policji w Pieńsku wspólnie z policjantami ze Zgorzelca zatrzymali 34-latka, który poszukiwany był przez władze austriackie Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna ma na sumieniu między innymi przestępstwo znęcania się nad rodziną. O ewentualnej ekstradycji mężczyzny zadecyduje Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze.

Kolejny z zatrzymanych poszukiwanych celem odbycia kary więzienia, został zatrzymany przez policjantów z Referatu Prewencji Komisariatu Policji w Bogatyni. 24-latek notowany był za przestępstwa przeciwko mieniu oraz bezpieczeństwu w komunikacji. Za kratami spędzi najbliższe 2 lata i 9 miesięcy.

 

 

Dzielnicowi ze zgorzeleckiej komendy zatrzymali kolejnych dwóch poszukiwanych. 47 i 51-latka. 47-latek za złamanie sądowych zakazów prowadzenia pojazdów spędzi w areszcie rok. Natomiast 51-latek ma do odbycia 90 dni zastępczej kary za przestępstwa przeciwko mieniu.

Od wykonania kary 3 dni aresztu uwolnił się 23-latek zatrzymany przez dzielnicowych z Zawidowa. Mężczyzna po uregulowaniu grzywny za wykroczenie wywołania fałszywego alarmu został zwolniony.

Ostatni z zatrzymanych minionej doby poszukiwany był przez organy ścigania celem ustalenia miejsca pobytu do celów prawnych. 52-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zgorzeleckiej komendy, którzy po wykonaniu niezbędnych czynności zwolnili mężczyznę.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel. 47 87 322 44 lub z dyżurnym jednostki pod nr 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje na temat osób poszukiwanych gwarantujemy pełną anonimowość.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama