Kolejny kapitalny start zgorzeleckich taekwondzistów

Świetną formę zaprezentowali zawodnicy UKS Warrior w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Zgorzeleccy taekwondziści zdobyli aż osiem medali.

You are currently viewing Kolejny kapitalny start zgorzeleckich taekwondzistów

Bezkonkurencyjna dla swoich rywalek okazała się Ewa Pietruszka, która zarówno w walkach jak i dwuboju uplasowała się na pierwszym miejscu podium. Zuzanna Zwierzyńska w walkach zdobyła złoty medal, natomiast w konkurencjach sprawnościowych zajęła drugie miejsce. W turnieju mistrzowskim debiutowali Maria RajczykKonrad Rosner oraz Oliwier WlazłoMaria Rajczyk w dwuboju zajęła najbardziej nielubiane przez sportowców czwarte miejsce. Dwa srebrne krążki w MMM wywalczył Konrad Rosner. Oliwier Wlazło w kyorugi zdobył drugie miejsce i trzeci w konkurencjach sprawnościowych. W zawodach brali udział adepci taekwondo olimpijskiego w wieku 10-11 lat z województw małopolskiego, śląskiego, opolskiego oraz dolnośląskiego.

 

 

Nasi młodzicy pomimo dużej konkurencji potwierdzili znakomite przygotowanie, zarówno w walkach jaki i dwuboju technicznym. Jestem bardzo zadowolony z ambitnej postawy oraz zaangażowania młodych sportowców – skomentował trener Wojciech Pawłowski. W listopadzie przed zawodnikami UKS Warrior kolejne wyzwania. W najbliższy weekend taekwondziści wystartują w Grand Prix Wielkopolski, a pod koniec miesiąca w Pucharze Polski.

Zawodnicy klubu uczestniczyli w turnieju dzięki dotacji Gminy Miejskiej Zgorzelec, Powiatu Zgorzeleckiego oraz środkom PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S. A.

Źródło: TDK Warrior

Loading

Reklama
Reklama