BOGATYNIA – Koncert IGO

W sobotę, 25 maja świętowaliśmy Dzień Działacza Kultury. Tego dnia na scenie Bogatyńskiego Ośrodka Kultury gościliśmy jeden z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce – IGO.

You are currently viewing BOGATYNIA – Koncert IGO

Igor Walaszek znany pod pseudonimem IGO, artysta pochodzący z Krakowa, gdzie w 2009 roku wraz z grupą przyjaciół założył rockowy zespół Clock Machine, który z okazji Dnia Kobiet w 2019 roku już gościliśmy w Bogatyńskim Ośrodku Kultury. Szerszej publiczności dał się poznać jako połowa elektronicznego duetu Bass Astral x Igo. W 2022 roku artysta postawił na solową karierę wydając singiel „Helena”, a od 2019 roku regularnie bierze udział w projekcie „Męskie Granie” gdzie występuje u boku takich gwiazd jak Katarzyna Nosowska, Krzysztof Zalewski, Organek, Daria Zawiałow, Cortez, Vito Bambino, Mrozu i wielu innych.

Zgromadzona w sali widowiskowej publiczność niemal natychmiast udała się przed samą scenę gdzie w taneczno-popowo-rockowych rytmach pozostała już do końca koncertu śpiewając największe radiowe przeboje IGO.

 

 

Serdecznie dziękujemy za super energię i wspólne świętowanie Dnia Działacza Kultury! Zapraszamy na kolejne koncertowe emocje już niebawem!

Wystąpili: Igor Walaszek „IGO” z zespołem.
Organizator: Bogatyński Ośrodek Kultury.
Fot. BOK.

Pomoc przy nagłośnieniu i oświetleniu: Justsound – Nagłośnienie, Oświetlenie, Technika Estradowa.

Patronat Honorowy: Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia.
Mecenas Kultury: https://pgegiek.pl/strona-glowna

 

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama