Jaki wózek kupić dla malucha?

Narodziny dziecka to nie lada radość. Młodzi rodzice z wielkim entuzjazmem będą szykować się na powitanie swojego maluszka na świecie.

You are currently viewing Jaki wózek kupić dla malucha?

Już samo kompletowanie wyprawki wywoła nie lada emocje u dorosłych.

Na liście niezbędnych rzeczy znaleźć się musi wózek, który będzie maluchowi służył już od pierwszych dni życia. Na jaki wózek należy postawić? Oto kilka niezbędnych wskazówek.

Wielofunkcyjny wózek dla małego dziecka

Jedna z ciekawszych propozycji, którą można aktualnie znaleźć na rynku, jest wózek TFK sport. Dlaczego? Ponieważ jest to wózek wielofunkcyjny.

Tego typu wózki mają swoich zwolenników, jak również przeciwników. Dlaczego warto kupić taki wózek 3w1? Chociażby z tego względu, że będzie można go wykorzystywać przez naprawdę długi czas.

Już od pierwszych dni życia, przez kolejnych dwa lata! Nie będzie konieczności zakupu nowego wózka, ponieważ ten będzie spisywał się idealnie.

Praktyczny wózek 3w1

Co oznacza wózek 3w1? Otóż będzie to wózek, który pozwala na zamontowanie nosidełka, jakie wykorzystuje się w samochodach już od pierwszych dni życia. To również gondola, która przysłuży się na spacerach i przy wielu innych okazjach.

Po gondoli, kiedy to maluch podrośnie, przyjdzie czas na wózek, jaki pozwoli dziecku zająć wygodną pozycję siedzącą. Jeżeli jednak będzie taka potrzeba, będzie można dziecko położyć na czas drzemki. No cóż, maluchy lubią spać podczas spacerów, więc możliwość opuszczania siedziska jest jak najbardziej wskazana.

Młodzi rodzice nie zawsze będą pewni tego, na co dokładnie zwracać uwagę podczas zakupu wózka. Warto więc wskazać na kilka ważnych cech, które mogą mieć wpływ na wygodę i komfort użytkowania. Mowa tutaj o takich rzeczach jak:

  • możliwość ustawienia rączki w różnych pozycjach,
  • cicho zamykająca się budka,
  • możliwość ustawienia podnóżka w różnych pozycjach,
  • pałąk bezpieczeństwa, który umożliwia zamontowanie zabawek dla małego dziecka.

Na co należy zwrócić uwagę podczas wyboru wózka dla dziecka?

Jest jeszcze kilka innych rzeczy, których nie można pomijać, jeżeli będzie kupować się wózek dla swojego dziecka. 3 pozycje ustawienia siedziska – jedna z ciekawszych rzeczy, która pozwoli na to, aby zapewnić maluchowi dobrą pozycję podczas spaceru.

Zarówno, jeżeli chodzi o przód, jak również tyłem do rodzica. Ważny jest również stelaż, który powinien składać się za pomocą jednej ręki.

Są też takie wózki, które można dostosować dla bliźniaków, jak również rok po roku. Bardzo dobra propozycja dla rodziców, którzy nie chcą mieć problemu z tym, aby bez problemu przewozić dwójkę swoich maluchów.

Jakie koła ma wózek?

Ważnym aspektem są również koła, które powinny być przystosowane do jazdy po różnych miejscach. Tym bardziej że polskie drogi są wymagające. Nie ma co ukrywać, że ich stan jest wzorowy.

Różne koleiny i inne ubytki, które są w stanie wpłynąć także na komfort jazdy i kondycję wózka. Ważne jest to, aby kółka nie tylko były solidnie wykonane, ale również obrotowe, z możliwością zablokowania – jeżeli tylko będzie taka konieczność. Ważne jest również zawieszeni na czterech kołach, zapewniające solidną konstrukcję całego wózka.

Źródło informacji: https://markowewozki.pl

Loading

Reklama
Reklama