Jak przekazać radosne wieści o ciąży?

Wiele przyszłych mam decyduje się na przekazanie informacji o powiększeniu się rodziny w nieszablonowy sposób. Test ciążowy, zdjęcie z USG, album, kubek czy biżuteria to najczęściej wykorzystywane pomysły. Podpowiadamy jak kreatywnie przekazać wyczekiwane wieści o ciąży przy stosunkowo niedużym nakładzie pracy!

You are currently viewing Jak przekazać radosne wieści o ciąży?

Klasycznie, ale z uśmiechem

Najprostszą formą jest pokazanie pierwszego „zdjęcia” czyli wydruku badania USG. Można włożyć je w ramkę lub ozdobne pudełko wraz z testem ciążowym. Pudełko umieść w nieco większym, a te w kolejnym, również większym. Powstały w ten sposób box z pewnością zaintryguje przyszłego tatę lub dziadków. W puste pojemniki możesz umieścić wskazówki naprowadzające na rozwiązanie zagadki lub karteczki opisujące najważniejsze wydarzenia w związku, które będzie wieńczyła informacja o zbliżającej się rewolucji.

Niezwykłe buciki

Pierwsze buciki zwykle są neutralne kolorystyczne i za ich pomocą można przekazać radosne wieści. Warto wybrać produkt, który wykorzysta Twoja pociecha! Niechodki to bezpieczne dla małej stopy dziecka obuwie, które doskonale dopasowuje się do stopy. Warto postawić na model wykonany ze skóry anilinowej – bezpiecznej dla skóry i pozbawionej toksycznych pierwiastków. Powstały z niej bucik jest stylowy, a podeszwa miękka i jednocześnie trwała. Z pewnością przetrwa stawianie pierwszych kroków i raczkowanie. Dzięki temu, że oddychają wraz ze stopą, nie powodują odparzeń czy otarć. Modele w pięknych, uniwersalnych kolorach znajdziesz tutaj: https://www.lamillou.com/pl/outdoor-buty-moonie-s. Niechodki to także dobry pomysł na przekazanie wiadomości o tym, że na świecie pojawi się mały człowiek. Taka para pierwszych bucików będzie nie tylko ciekawym dodatkiem, ale także praktycznym produktem, które Twoje dziecko wykorzysta.

Małe ubranko i balon

Ciekawym pomysłem jest kupno balonu w ciemnym kolorze i umieszczenie w nim karteczki z informacją o ciąży lub małych skarpetek czy czapeczki. Po jego przebiciu zawartość wypadnie, a najbliżsi dowiedzą się o powiększeniu rodziny. Pojawienie się małego człowieka w domu to niesamowita zmiana i duża rewolucja, dlatego warto zadbać o odpowiednie produkty, które przydadzą się w codziennej opiece nad maluszkiem. Wiele praktycznych akcesoriów dla noworodka i przyszłej mamy, jak na przykład pieluchy bambusowe, śpiworki, kocyki czy kokony znajdziesz tutaj: https://www.lamillou.com/pl/. Z pewnością skompletujesz pełną wyprawkę w jednym miejscu!

Jeżeli Ty lub bliscy lubicie grać w różnego rodzaju gry słowne, możesz ułożyć z literek napis, który naprowadzi najbliższych na wiadomość. Ciekawym pomysłem będzie również ręcznie przygotowana kartka z napisem „będziesz babcią/dziadkiem/tatą”. Ciekawym pomysłem jest również tort z informacją, babeczki lub ciasteczka z wróżbą. O pomoc w zorganizowaniu niespodzianki możesz poprosić najbliższą przyjaciółkę. Niezależnie od tego w jaki sposób przekażesz radosne wieści, już niedługo serce całej rodziny skradnie mały człowiek!

Loading

Reklama
Reklama