Wyniki VI kolejki ZLF

Zmiana na fotelu lidera po wygranej FB Solid i remisie Unitalu, kilka wyrównanych i ciekawych spotkań oraz odrabianie zaległości.

You are currently viewing Wyniki VI kolejki ZLF

Zapraszamy na relację z szóstej kolejki XV edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.

Pierwsze spotkanie toczyło się pod dyktando zawodników Traphouse, którzy prowadzili od początku do końca w meczu z Fc La Masia. Trzeba jednak docenić ambicję młodzieży, która dzielnie odrabiała straty i niewiele zabrakło do remisu. Ostatecznie Traphouse zwyciężył 6:5. W drugim meczu rywalizacja była bardziej jednostronna. The Veterans pewnie pokonali KS Milików 9:1, choć do przerwy zwycięzcy prowadzili tylko dwiema bramkami. Bardzo dobre spotkanie, zgodnie z oczekiwaniami, rozegrały drużyny FB Solid Natronic oraz Amigos Fc. Rywalizacja przez długi czas była bardzo wyrównana, a na tablicy widniał rezultat remisowy. Jednak gdy Amigos Fc opadli nieco z sił, doświadczony FB Solid skrzętnie to wykorzystał i wypunktował rywala 7:1.

Osiem bramek padło również w kolejnym meczu, w którym RKS Huwdu pokonali Eurodom 6:2. Tym samym ostatnia drużyna w tabeli nadal jako jedyna czeka na swoje pierwsze punkty. Więcej emocji, choć początek spotkania na to nie wskazywał, było w rywalizacji PKS z Granicą Pieńsk. Zawodnicy Granicy szybko zdobyli cztery bramki zaskakując zupełnie PKS, który mentalnie nie wyszedł na pierwszą połowę. Znacznie lepsza druga część meczu pozwoliła na odrobienie większości strat, ale na więcej zabrakło czasu i spotkanie zakończyło się wynikiem 3:4. Jeszcze większą dawkę emocji zafundowali kibicom drużyny Unitalu i Ad Bud Design. Spotkanie toczyło się na wysokiej intensywności, a zawodnicy pokazali dużo piłkarskiej jakości. Jako pierwsi na dwubramkowe prowadzenie wyszli obecni mistrzowie. Unital jednak w krótkim czasie odrobił straty by na sekundy przed przerwą objąć prowadzenie 3:2. Druga połowa to pogoń Ad Bud Design, który narażał się na groźne kontry. Gdy wydawało się, że Unital dowiezie zwycięstwo do końca to kilka sekund przed syreną bramkę na wagę jednego punktu zdobył Machowski. Po meczu kolejki rozegrane zostało jeszcze zaległe spotkanie Fc La Masia kontra KS Milików. Do przerwy 2:1 prowadziła Fc La Masia. Po zmianie stron role się odwróciły i ostatecznie to Milików cieszył się z 3 punktów wygrywając 5:4.

Wyniki spotkań VI kolejki ZLF:

FC LA MASIA – TRAPHOUSE   5:6 (1:3)

Bramki: Kaźmierczak (2), Wronkowski, Machalski, Mitschke oraz Jurgowski D. (2), Statnik, Labentz, Zielant, Marcinkowski.

THE VETERANS – KS MILIKÓW  9:1 (2:0)

Bramki: Kiełb (4), Drabik P. (2), Antoniszyn (2), Sidor oraz Nowak.

FB SOLID NATRONIC – AMIGOS FC  7:1 (1:1)

Bramki: Sawicki (3), Mlonek (2), Gorzelański, Wrzesiński oraz Mazur.

RKS HUWDU – EURODOM  6:2  (3:0)

Bramki: Rękas (4), Rogowski S., Lisztwan oraz Shcherbyna, Chornobay.

GRANICA PIEŃSK – PKS   4:3 (4:0)

Bramki: Litwa (2), Adamowicz, Szczepaniuk oraz Brzęk (2), Pietrek (sam.).

UNITAL – AD BUD DESIGN   3:3 (3:2)

Bramki: Szydlarski, Szynke, Kiewra oraz Bystryk E., Derkowski, Machowski.

FC LA MASIA – KS MILIKÓW   4:5 (2:1) – Zaległy (1 kolejka)

Bramki: Kaźmierczak (2),Wronkowski, Gniadzik oraz Ładocha, Ovchynnikov, Kurnicki, Smyrnov, Liamzhyn.

Informacje dotyczące XV edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info  oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.

Źródło: Zgorzelecka Liga Futsalu