Interpelacja Posłanki Klaudii Jachiry do MSWiA w sprawie interwencji policji wobec pani Joanny

Wczoraj (19.07.2023) rano posłanka Zielonych Klaudia Jachira wystosowała do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Kamińskiego interpelację w sprawie interwencji policji wobec pani Joanny, która zgodnie z prawem zażyła tabletkę poronną.

You are currently viewing Interpelacja Posłanki Klaudii Jachiry do MSWiA w sprawie interwencji policji wobec pani Joanny

Jak komentuje posłanka „Czterech policjantów na SORze bezprawnie znęca się psychicznie i fizycznie nad pacjentką w gabinecie ginekologicznym. Przesłuchują ją bez żadnych podstaw, zaglądają pod majtki, konfiskują/kradną laptop i telefon, przewożą ją, nie wiadomo jakim trybem, do innego szpitala, tam pojawiają się kolejne patrole – horror wokół bezbronnej kobiety narasta. Za co? Za połknięcie tabletki poronnej.

 

 

Każdą z nas może to spotkać w ósmym roku rządów PiS-u. Mają już chore prawo i patosłużby chętne do stosowania przemocy, a może być tylko gorzej… Nie wierzycie? To wyobraźcie sobie, że do tych pisowskich fanatyków dołączają ekstremiści z Konfederacji, którzy za aborcję chcą kobiety wsadzać do więzień.

Kochane siostry, dziewczyny, kobiety, możemy przebudzić się z tego horroru tej jesieni. Weźcie sprawy w swoje ręce i idźcie na wybory. Masowo. Nie oddawajcie głosu swoim chłopakom i mężom. To nie czas na: „w związku nie rozmawiamy o polityce” albo „mnie polityka nie interesuje”, bo może nigdy wcześniej tak bardzo polityka nie interesowała się Twoim życiem i ciałem. Tobą samą. I pamiętaj. Masz prawo zamówić tabletkę, zrobić aborcję i nie mają prawa Ci NIC zrobić! Własna aborcja jest legalna. Nawet w Polsce!”

Źródło: Partia Zieloni,\

Fot: TVN24

Loading

Ten post ma 7 komentarzy

 1. BRAWO WY!!!!

  ALE TEN RZĄD PISOWSKI NIENAWIDZI KOBIET. POLICJA TEŻ SIĘ POPISAŁA,

 2. balec psk

  lewactwo masakra

  1. ŁG

   Jachira, Spurek, Ochojska – prominentne twarze polskiej polityki XD

 3. Zen

  Wszyscy nasiaknieci nienawiścią zapomnieli o nienarodzonym dziecku które mogło być np. aktywistą LGBT i ogólnie dobrym człowiekiem. Obłudni hipokryci obu stron tej paranoi za lub przeciw.

 4. buldoczek

  Pani Jachira jak zwykle KŁAMIE . Głównym powodem działania policji było zgłoszenie dotyczące podejrzenia dokonania próby samobójczej – oświadczył w czwartek komendant główny policji Jarosław Szymczyk. I tyle w temacie .

  1. xxhhf

   oświadczył w czwartek komendant główny policji Jarosław Szymczyk. I tyle w temacie — bo tak ci powiedział pierwszy pierdoła który powinien wylecieć z zarzutami za granatniki,pisowski popychacz kompromitujący formację

 5. Zbyszek

  Nieudana ustawka Donalda jego bandy.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama