Event rodzinny – Dni Nowej Szansy

W sobotę 19 sierpnia 2023 r. na Bulwarze Greckim w Zgorzelcu rozpoczął się dwudniowy event rodzinny Dni Nowej Szansy, organizowany przez Teen Challenge – Coffee House Zgorzelec

You are currently viewing Event rodzinny – Dni Nowej Szansy

Głównym celem wydarzenia było pokazanie, iż pomaganie osobom w trudnej sytuacji może być pełne pozytywnej energii. Impreza rozpoczęła się o godzinie 15:00. Na uczestników czekało wiele atrakcji m.in. zabaw dla najmłodszych – dmuchane zamki, malowanie twarzy, konkursy z nagrodami i wiele innych.

Przez cały czas trwania eventu odbyło się wiele inspirujących koncertów i prelekcji, które stanowiły istotną część wydarzenia. Koncerty były nie tylko doskonałą rozrywką, ale również pełne emocji i przekazu.

 

 

W wydarzeniu udział wzięli także pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński oraz Członek Zarządu Powiatu Zgorzeleckiego Krystyna Radzięta.

Fundacja Teen Challenge jest organizacją non-profit, która zajmuje się pomocą osobom zmagającym się z różnymi formami uzależnień, takimi jak narkotyki, alkohol czy inne substancje psychoaktywne. Celem fundacji jest zapewnienie wsparcia, terapii i narzędzi niezbędnych do pokonania uzależnień oraz odbudowy życia.

Źródło: Powiat Zgorzelecki

Loading

Reklama
Reklama