Dostawy wody do firm, organizacji – dostawa GRATIS, brak wiążącej umowy

Zatrudniasz pracowników albo odpowiadasz za dostawę wody pitnej w przedsiębiorstwie? Zarządzasz hotelem albo instytucją, organizacją? Jeśli TAK, zapewne poszukujesz odpowiedniego dostawcy wody.

You are currently viewing Dostawy wody do firm, organizacji – dostawa GRATIS, brak wiążącej umowy
Jeśli ważnym kryterium wyboru jest atrakcyjna cena wody, bezpłatne dostawy, czy brak wiążącej umowy tak producent wody butelkowanej Staropolska® ma dla Ciebie ofertę jakiej potrzebujesz!

 Dostawy wody do firm – Staropolska®

– Atrakcyjna cena, brak pośredników

– Terminowe dostawy

– Brak wiążącej umowy

– Bezpłatne dostawy na terenie Polski

– Dostawa w 24 h

– Bezpieczne i szybkie zakupy w sklepie internetowym

– Dostawa wody na bezzwrotnych paletach

– Dostawy także za granicę

– Opakowania: szklane, pet

– Pojemność butelek: 0.33l, 0.5l, 1.5l

– Termin płatności do 30 dni

Producent wody butelkowanej Staropolska®

Staropolska® to synonim smacznej i świeżej wody mineralnej. Dostawy wody do firm odbywają się bezpłatnie na bezzwrotnych paletach na terenie Polski. Producent wody Staropolska®, oferuje nie współpracuje z pośrednikami, zatem koszt zamówienia jest bardzo atrakcyjny dla przedsiębiorstw. Co więcej, Staropolska® posiada na swoim koncie międzynarodowe certyfikaty.

Certyfikat International Taste Institute

Staropolska® otrzymała certyfikat International Taste Institute, który jest gwarancją, że produkt spełnia kryteria dotyczące aspektów smakowych i jakościowych. Woda została doceniona przez profesjonalnych sommelierów w Brukseli. Wyróżnienie potwierdzenie, że Staropolska® jest odpowiednio przygotowana, zbilansowana i smaczna.

Certyfikat HACCP TÜV Rheinland

Staropolska® posiada również certyfikat HACCP przyznawany przez znaną organizację TÜV Rheinland. Producent otrzymał wyróżnienie z racji na proces produkcyjny wody dla firm, ponieważ jest zgodny z regulacjami prawnymi dotyczącymi branży spożywczej.

Staropolska® – złóż zamówienie w sklepie internetowym

Producent wody Staropolska® zadbał o to, by sposób zamówień był prosty jak skład jego produktu. Zamówienia można składać w sklepie online na www.wodadlafirmy. pl

Loading

Reklama
Reklama