Cykl biegowy 4 Pory Roku 2023

W niedzielę, 26 marca startuje 9. edycja cyklu biegowego pn. „Cztery pory roku” o puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec. Zgorzelecka grupa biegowa EDI Team zaprasza osoby biegające do wzięcia udziału w cyklicznym biegu na dystansie 5000m, który jest rozgrywany na stadionie przy ul. Maratońskiej w Zgorzelcu.

You are currently viewing Cykl biegowy 4 Pory Roku 2023
????????

W imprezie biegowej rywalizujemy cztery razy w roku co 3 miesiące. Biegi rozegrane zostaną pod koniec każdego kwartału. W tym roku biegamy:

WIOSNA 26 marca, godzina 17:00

LATO 25 czerwca, godzina 19:30

JESIEŃ 24 września, godzina 17:00

ZIMA 31 grudnia, godzina 14:00

Główna idea biegu to integracja środowiska biegowego z elementami rywalizacji, a przede wszystkim promocja aktywności fizycznej. Uczestnikiem może być każdy, bez względu na poziom sportowy. Start w całym cyklu jest bezpłatny.

Zasady rywalizacji nie są typowe. Wyniki uzyskane na mecie przeliczamy na punkty wg specjalnie opracowanych tabel, które uwzględniają wiek i płeć osoby startującej. Oprócz rywalizacji indywidualnej przeprowadzamy także konfrontacje drużyn, które mogą składać się z 2-3 osób.

 

 

Zainteresowanych zapraszamy po szczegóły na stronę internetową organizatora: 4 PORY ROKU 2023 -regulamin

Wydarzenie objęte patronatem Burmistrza Miasta Zgorzelec. Organizatora aktywnie wspiera Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Zgorzelcu.

Partnerzy cyklu: MONTEX Polska, Carrefour Zgorzelec, Wydział Promocji i Współpracy z Zagranicą UM w Zgorzelcu, dziennik www.zgorzelec.info

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków budżetu Miasta Zgorzelec (Gmina Miejska Zgorzelec).

Źródło: EDI Team Zgorzelec

Loading

Reklama
Reklama