BOGATYNIA – Zespół MIG i duet Kalwi & Remi gwiazdami tegorocznego Hokerfest!

Można zaryzykować stwierdzenie, że to wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz bogatyńskich imprez. Mowa oczywiście o Hokerfest, trzydniowej zabawie, ze złocistym trunkiem w tle, której trzecia edycja odbędzie się, już za niecałe dwa tygodnie, w Restauracji Hoker w Bogatyni.

You are currently viewing BOGATYNIA – Zespół MIG i duet Kalwi & Remi gwiazdami tegorocznego Hokerfest!

– W tym roku postawiliśmy na markę Pilsner Urquell z czeskiego Pilzna. – wyjaśnia Mariusz Arendarczyk, właściciel Restauracji Hoker w Bogatyni i zarazem pomysłodawca Hokerfest. – Specjalnym gościem imprezy będzie Marcin Ostrowski Globalny Tapster tej marki, który każdemu z gości jest w stanie zaserwować takie piwo na jakie ma akurat ochotę. Tapster dla piwa jest jak sommelier w przypadku wina. – tłumaczy zafascynowany Arendarczyk.

Piwo, chociaż bardzo istotne podczas każdego Hokerfest, to nie jedyny ważny element składowy tego wydarzenia. Niewątpliwie drugim, nie mniej istotnym składnikiem, są gwiazdy każdego z dwóch wieczorów. – Piątek upłynie nam pod znakiem disco-polo. – wtóruje mężowi Joanna Arendarczyk. – Zaprosiliśmy zespół MIG, który jest twórcą takich hitów jak „Miód malina” czy „Nie ma mocnych na Mariolę”. Z kolei w sobotę uczestnicy Hokerfest pobawią się przy przebojach duetu DJ-skiego Kalwi & Remi, który tworzy muzykę klubową, trance i dance. – wymienia Joanna Arendarczyk.

Tradycyjnie nocą Hokerfest zamieni się w dyskotekę do niemal bladego świtu. – W piątek za konsoletą stanie Pablo a sobota będzie należała do 2Shera. Obaj panowie doskonale są znani gościom naszej Restauracji i nie raz udowodnili, że potrafią zagrać najlepsze imprezy. Dodatkowo konferansjerem, przez całe wydarzenie, będzie niezawodny Jarek Żelazo. – gwarantuje Mariusz Arendarczyk. Wydarzenie, tak jak w poprzednich latach, odbywać będzie się jednocześnie we wnętrzach restauracji jak i w specjalnym, dużym, ogrzewanym namiocie, który stanie na parkingu, przed wejściem.

Co roku Hokerfest to także imprezy towarzyszące dla całych rodzin. – W niedzielę zorganizujemy II Zawody w Armwrestlingu o Pucha Hokera. Rok temu turniej ten dostarczył wiele emocji gościom, zawodnikom jak i pracownikom naszej Restauracji. W tym roku będzie równie ekscytująco. – zapewnia Mariusz Arendarczyk. – Dodatkowo nasza niezastąpiona Animatorka Gabarka, wraz z Panem od Klocków, zabiorą najmłodszych hokerowiczów w niezwykłą podróż w świat klocków Lego, gdzie oprócz zajęć i ciekawostek obejrzeć będzie można wystawę z makietą Lego miasta. Jednym zdaniem każdy znajdzie coś dla siebie. – podsumowuje Joanna Arendarczyk. Co ważne udział w obu niedzielnych wydarzeniach dodatkowych będzie bezpłatny.

3. Hokerfest 2023 odbędzie się w weekend 22, 23 i 24 września br. Bilety dostępne w sprzedaży już od 89 zł. Rezerwacje i informacje pod numerem telefonu 730 123 222.

Loading

Reklama
Reklama