BOGATYNIA – „Mayday Bigamistka”

W poniedziałek, 11 września o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury odbył się spektakl Wrocławskiego Teatru Komedia pt. „Mayday Bigamistka”.

You are currently viewing BOGATYNIA – „Mayday Bigamistka”

Mayday i Mayday 2 Raya Cooneya to klasyka znakomitej komedii. Teraz dołącza do nich Mayday Bigamistka, trzecia część historii będąca trochę odbiciem pierwszego Maydaya, coś podobnego, ale jednak różnego!

Jackie Smith jest londyńską taksówkarką i jak to w Maydayach, ma dwa domy… i dwóch mężów. Pierwszy łagodny i fajtłapowaty, a drugi pełny testosteronu fit superman. Bohaterka była już żoną numeru jeden, gdy do jej taksówki wsiadł numer dwa… i machina ruszyła!

 

 

Salwy śmiechu rozbrzmiewały co chwilę w sali widowiskowej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury. Aktorzy Wrocławskiego Teatru Komedia przyzwyczaili już naszą publiczność do bardzo dobrych i zabawnych spektakli i tym razem nie było inaczej!

Na koniec Dyrektor BOK Marcin Woroniecki podziękował wszystkim miłośnikom teatru za obecność i zaprosił na kolejną sztukę komediową, która zagości w naszym ośrodku już 12 października.

Wystąpili:

Kinga Zabokrzycka,
Dorota Wierzbicka-Matarrelli,
Małgorzata Kałuzińska,
Paweł Okoński,
Łukasz Płoszajski,
Krzysztof Grębski,
Radosław Kasiukiewicz,
Mirosław Zarzycki.
Autor: Ray Cooney.
Reżyseria: Wojciech Dąbrowski.

Organizator: Bogatyński Ośrodek Kultury.

Patronat Honorowy: Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Wojciech Dobrołowicz.

Fot. BOK.

Źródło: Bogatynia.pl

Loading

Reklama
Reklama