Audi skradzione w Niemczech blokowało zjazd z autostrady

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu podjęli interwencję w związku z pojazdem marki Audi, który blokował zjazd z autostrady A4. Na miejscu nie było kierowcy, ale sprawdzenie pojazdu w dostępnych bazach danych pokazało, że został on skradziony kilka godzin wcześniej z terenu Niemiec.

You are currently viewing Audi skradzione w Niemczech blokowało zjazd z autostrady

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu otrzymał zgłoszenie o pojeździe marki Audi, który blokuje zjazd z autostrady A4. Na miejsce zostali skierowani policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zgorzeleckiej jednostki. Jak ustalili mundurowi kierujący pojazdem marki Audi z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w barierę ochronną i oddalił się z miejsca zdarzenia. Po sprawdzeniu w dostępnych bazach danych okazało się, że samochód został skradziony kilka godzin wcześniej z terenu Niemiec.

 

 

Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu i po wykonaniu niezbędnych czynności procesowych zostanie wydany właścicielowi.

Funkcjonariusze prowadzą działania zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia i zatrzymania osób mających związek z kradzieżą samochodu.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama