Areszt dla dwóch zabójców

Dwóch mieszkańców powiatu zgorzeleckiego usłyszało prokuratorskie zarzuty za zabójstwo 51-latka oraz podłożenie ognia w lokalu zmarłego w celu zatarcia śladów swojego czynu.

You are currently viewing Areszt dla dwóch zabójców
W nocy z soboty na niedzielę Dyżurny zgorzeleckiej komendy został powiadomiony o pożarze jednego z lokali mieszkalnych na terenie Zgorzelca. Na miejsce niezwłocznie zostały skierowane służby ratunkowe w tym policjanci ze zgorzeleckiej komendy. Funkcjonariusze Straży Pożarnej z budynku wynieśli ciało mężczyzny. Jak się okazało był nim 51-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego. Obecny na miejscu Zespół Pogotowia Ratunkowego stwierdził zgon mężczyzny. Jednocześnie obrażenia jakie posiadał mogły wskazywać, że został pobity. 

Na miejsce został wezwany zgorzelecki prokuratur, technik kryminalistyki oraz biegły z zakresu pożarnictwa. Policjanci podjęli czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. W wyniku działań funkcjonariusze ze zgorzeleckiej komendy zatrzymali cztery osoby, które mogły mieć związek z tym tragicznym zajściem.

 

Na postawie przeprowadzonych czynności procesowych i operacyjnych oraz zebranych dowodów Prokurator z Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu przedstawił zarzuty dla dwóch zatrzymanych. Mężczyźni w wieku 35 i 39 lat podejrzani są o zabójstwo 51-latka oraz o podłożenie ognia w lokalu zmarłego w celu zatarcia śladów swojego czynu.

Sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanych najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

kom. Agnieszka Goguł

Loading

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Morawiecki najlepszy premier

    peklownia pieńśk

  2. Jq

    Zna ktoś ich pseudonimy?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama