Kiermasz wielkanocny w Węglinieckim Centrum Kultury

Było kolorowo i wesoło, a to za sprawą wielu osób, które zaangażowały się w organizację KIERMASZU WIELKANOCNE

You are currently viewing Kiermasz wielkanocny w Węglinieckim Centrum Kultury

Już niebawem kolejna fantastyczna okazja do spotkań w gronie rodzinnym. Aby ten czas sprawił nam wszystkim wiele radości, trzeba się do niego odpowiednio przygotować.

Doskonałą do tego okazją był kiermasz wielkanocny w Węglinieckim Centrum Kultury, gdzie można było zaopatrzyć się w piękne stroiki, wianki, kwiatki i inne świąteczne dekoracje. Na gości czekały również kiełbaski, żurek, gzik i cała masa słodkości. W świąteczny klimat wprowadziły nas występy zespołów Podolanie z Czerwonej Wody i Leśne Echo z Węglińca Zaprezentowały się również dzieci z grupy wokalnej WCK oraz Ola Janaszak.

Dziękujemy, że byliście z nami Na najmłodszych uczestników kiermaszu czekały warsztaty plastyczne, z których nikt nie wyszedł z pustymi rękami. Ważnym momentem tego wydarzenia było rozstrzygnięcie konkursu na palmę wielkanocną.

 

 

Komisja na czele z Księdzem Proboszczem Januszem Kozyrą wyłoniła zwycięzców i wręczyła upominki. Cieszymy się z dużego zainteresowania konkursem i dziękujemy wszystkich uczestnikom za włączenie się w zabawę.
Wielokrotnie podkreślamy, że takie wydarzenia mogą się odbywać tylko przy zaangażowaniu wielu osób i tak było i tym razem.

Dziękujemy Panu Burmistrzowi Mariusz Wieczorek za wsparcie przy organizacji wydarzenia.
Dziękujemy wszystkim wystawcom: Paniom z Klubu Seniora w Węglińcu, Radzie Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej w Węglińcu, Pani Sołtys Edycie Petrunio za zaprezentowanie świątecznych artykułów przygotowanych przez mieszkańców Ruszowa oraz Pani Dianie Matiasik.

Na koniec, ale nie mniej ważne podziękowania dla całej załogi Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Węglińcu na czele z Panią Jolanta Gołębska, która koordynowała przygotowania tego miłego wydarzenia.

Źródło: Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Węglińcu

Loading

Reklama
Reklama