5 poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości zatrzymanych minionej doby

Zatrzymywanie osób poszukiwanych jest jednym z zadań Policji. Do jednostek w całym kraju niemal codziennie wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. Minionej doby pięciu poszukiwanych przez zgorzelecki wymiar sprawiedliwości zostało zatrzymanych.

You are currently viewing 5 poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości zatrzymanych minionej doby

Zatrzymywanie osób poszukiwanych jest jednym z zadań Policji. Do jednostek w całym kraju niemal codziennie wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. Następnie funkcjonariusze prowadzą działania mające na celu ujawnienie miejsca pobytu tych osób i ich zatrzymania.

Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali 44-latka poszukiwanego na podstawie listu gończego. Mężczyzna ma do odbycia osiem miesięcy więzienia za kierowanie pojazdem pomimo sądowego zakazu.

Kolejny z poszukiwanych został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Pieńsku. 39-latek karany był za kradzież z włamaniem i najbliższy rok spędzi za kratami.

 

 

Od odbycia kary więzienia uwolnił się 39-latek zatrzymany przez zgorzeleckich dzielnicowych. Mężczyzna miał do odbycia 74 dni pozbawienia wolności wobec nieuregulowanej grzywny za przestępstwo paserstwa. Po jej wpłaceniu wyszedł na wolność.

Funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zgorzeleckiej komendy podczas patrolu zauważyli mężczyznę podobnego do jednego z poszukiwanych. Podjęte czynności potwierdziły, że 26-latek za popełnione wykroczenie ma do odbycia 15 dni zastępczej kary aresztu.

Ostatni z poszukiwanych zatrzymany został przez funkcjonariuszy straży granicznej podczas kontroli w Medyce. 34-letni obcokrajowiec poszukiwany był przez zgorzelecki wymiar sprawiedliwości celem odbycia łącznie dziewięciu miesięcy więzienia między innymi za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama