Zespół gotowy do akcji, czyli najlepsze zabawki z motywem z „Psiego Patrolu”

Wybierając zabawki dla naszych pociech, warto sugerować się upodobaniami i zainteresowaniami dziecka.

You are currently viewing Zespół gotowy do akcji, czyli najlepsze zabawki z motywem z „Psiego Patrolu”

Sięganie po te z motywem jego ukochanej bajki często okazuje się strzałem w dziesiątkę. Jedną z ulubionych serii dla najmłodszych jest bajka Psi Patrol – kreskówka opowiadająca o przygodach sześciu bohaterskich psiaków i ich rezolutnego opiekuna. Po jakie zabawki z tej serii warto sięgnąć? Podpowiadamy!

Pomysły na zabawki z motywem z bajki „Psi Patrol” dla starszych dzieci 

Zabawki nawiązujące do “Psiego Patrolu” sprawdzą się zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Wybierając tę odpowiednią, należy zwracać uwagę na jakość wykonania, by zapewnić dziecku nie tylko świetną zabawę, ale także maksimum bezpieczeństwa.

  • Puzzle 

Puzzle z wizerunkiem bohaterów bajki to idealny prezent dla dzieci od lat 4. Warto postawić na całe zestawy, w których znajdują się aż 4 obrazki. Dzięki temu nasza pociecha będzie mogła wybrać, czy chce ułożyć obrazek z wizerunkiem bohaterskiego buldoga Rubble’a, czy sprytnego Rocky’ego.

  • Krótkofalówka Psi Patrol

Jeśli Twoje dziecko chce poczuć się jak główny bohater bajki, Ryder, ta zabawka będzie zdecydowanie dla niego. Porozumiewał się on bowiem z resztą załogi właśnie za pomocą krótkofalówek. Te dostępne na rynku posiadają motyw wszystkich postaci z bajki. Taka zabawka świetnie sprawdzi się jako prezent.

  • Gry zręcznościowe 

Gra zręcznościowa z motywem postaci z bajki “Psi Patrol” to dobry wybór dla starszych dzieci, który zapewni rozrywkę dla całej rodziny. Taka propozycja rozwija wyobraźnię i kreatywność, a także wzbudza w dziecku zdrową chęć rywalizacji.

  • Figurki pojazdów 

Latający, różowy helikopter, a może pług śnieżny? To pojazdy, którymi poruszają się bohaterowie Psiego Patrolu. Z pewnością każdy maluch wybierze dla siebie ulubiony motyw i wcieli się w rolę swojego bohatera.

Zabawki “Psi Patrol” dla najmłodszych dzieci

Bajka “Psi Patrol” zyskała zwolenników w każdej grupie wiekowej. Młodsi widzowie z przyjemnością śledzą przygody bohaterów, a kolorowa grafika bajki przyciąga ich uwagę. Wybierając zabawkę dla młodszych dzieci, warto mieć na uwagę bezpieczeństwo i jakość wykonania.

  • Pluszowe zabawki

Maskotki w kształcie wybranych piesków będą stanowiły świetnego towarzysza do snu. Wiernych fanów warto zaopatrzyć w cały zestaw pluszaków. Na rynku dostępne są także maskotki interaktywne, które dostarczają nie tylko porcję zabawy, ale także uczą.

  • Tablet z dźwiękami z bajki 

Tablety dostępne na rynku posiadają opcję dźwięków z bajki Psi Patrol w wersji w języku polskim i angielskim. Dzięki takiemu rozwiązaniu dostarcza mnóstwa zabawy, ale także pozwala na podszkolenie języka obcego.

  • Ciastolina z foremkami 

Zabawka odpowiednia dla każdego fana kreatywnej zabawy. Z ciastoliny dziecko może tworzyć swoich ulubionych bohaterów, a następnie wykorzystać je w dalszej zabawie.

Loading

Reklama
Reklama