Zestaw akcesoriów DJI Avata Fly More Kit – czy warto kupić?

Model Avata to jedna z najciekawszych propozycji marki DJI. W zestawie z dronem standardowo oferowany jest zwykle jeden akumulator.

You are currently viewing Zestaw akcesoriów DJI Avata Fly More Kit – czy warto kupić?

Dla wielu użytkowników to za mało, dlatego decydują się na dokupienie zestawu DJI Avata Fly More Kit. Czy to dobry pomysł? Co jeszcze zawiera ten zestaw? Sprawdzamy!

Co zawiera Avata Fly More Kit?

Zestaw Avata Fly More Kit to propozycja dla każdego, kto chce korzystać z drona dłużej. Jak już wspomnieliśmy, kupując dron otrzymujesz akumulator. Jego czas pracy wynosi około 18 minut. Czasami to w zupełności wystarczy, jednak z pewnością niejednokrotnie chciałbyś korzystać z urządzenia dłużej. Rozwiązaniem tego problemu jest właśnie Fly More Kit. Zestaw zawiera:

  • 2 akumulatory,
  • Hub ładowania.

Podobnie jak bateria oferowana wraz z dronem, akumulator z zestawu Avata Fly More Kit zasila lot o długości ok. 18 minut. Każda z baterii cechuje się pojemnością 35.71 Wh. Natomiast Hub ładowania umożliwia podłączenie aż 4 akumulatorów. Dlaczego urządzenia te mogą być Ci przydatne? Dowiesz się tego z dalszej części tekstu.

Jak wykorzystać elementy zestawu Fly More Kit?

Zastanawiasz się, czy warto inwestować w zestaw Avata Fly More Kit? W takim razie odpowiedz sobie na pytanie, jak długo chcesz jednorazowo użytkować urządzenie. Jeśli ma to być czas dłuższy niż 18 minut, z pewnością przyda Ci się opisywany zestaw.

Dzięki Fly More Kit możesz korzystać z drona w zasadzie bez przerwy. Jak to możliwe? Otóż wystarczy, że po wyładowaniu się pierwszego akumulatora, włożysz do urządzenia drugą baterię. Wyładowany akumulator od razu podłącz do Huba. Po 18 minutach również druga bateria ulegnie rozładowaniu. Wtedy ją również podłącz do stacji łądowania, a do drona włóż trzeci akumulator. Kiedy ostatnia bateria również będzie już rozładowana, pierwsza naładuje się do poziomu umożliwiającego jej ponowne wykorzystanie.

Dron DJI Avata

Aby zakup Fly More Kit miał sens, trzeba posiadać dron DJI Avata. Czy jest to urządzenie godne uwagi? Zdaniem użytkowników i ekspertów jest to jedna z najlepszych propozycji od firmy DJI. Co wyróżnia ten model? Przede wszystkim:

  • wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania,
  • zdolność do bezkolizyjnego lotu nawet na najtrudniejszych trasach,
  • wysoka jakość ujęć, nawet w trudnych okolicznościach.

Bezpieczeństwo użytkowania drona Avata wynika z obecności w nim wielu nowoczesnych technologii. Warto tu wspomnieć choćby o systemie wizyjnym czy czujniku ToF. Ponadto urządzenie posiada obudowę śmigieł, które chronią sprzęt w przypadku kolizji. Bardzo ważnym elementem wyposażenia jest żyroskop. Skutecznie identyfikuje on wszelkie przeszkody, przez co Avata porusza się sprawnie i bezkolizyjnie nawet na trudnych trasach. Co istotne, z pomocą opisywanego sprzętu możesz wykonywać wysokiej jakości zdjęcia oraz nagrywać zachwycające filmy. Urządzenie posiada jakościową matrycę CMOS 1/1,7 cala. Ponadto możesz liczyć na bardzo skuteczną stabilizację obrazu. Wszystko za sprawą dwóch innowacyjnych technologii, czyli Horizon Steady oraz RockSteady w wersji 2.0.

Loading

Reklama
Reklama