31. Finał WOŚP

“Chcemy wygrać z sepsą – zagramy dla wszystkich, małych i dużych!” Takie hasło przyświeca 31. Finałowi WOŚP, który zorganizujemy również w Zgorzelcu. Tym razem gramy w MDK! Tradycyjna kwesta na ulicach i finał w MDK odbędzie się 29 stycznia. W ramach finału będziemy, jak co roku, organizować aukcje przedmiotów podarowanych przez mieszkańców Zgorzelca i zgorzeleckie […]

You are currently viewing 31. Finał WOŚP

“Chcemy wygrać z sepsą – zagramy dla wszystkich, małych i dużych!” Takie hasło przyświeca 31. Finałowi WOŚP, który zorganizujemy również w Zgorzelcu. Tym razem gramy w MDK! Tradycyjna kwesta na ulicach i finał w MDK odbędzie się 29 stycznia.

W ramach finału będziemy, jak co roku, organizować aukcje przedmiotów podarowanych przez mieszkańców Zgorzelca i zgorzeleckie firmy na rzecz WOŚP. Przedmioty do piątku, 27 stycznia, do godz. 15.30 można przynosić do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu przy ul. Parkowej 1. Wszystkie podarowane przedmioty, które nie znajdą nabywców w bezpośredniej licytacji, trafią po finale na wośpowe aukcje na allegro.

W ramach 31. Finału w Zgorzelcu planujemy wielko-orkiestrowy kiermasz i sporo ciekawych występów artystycznych: kolędy zaśpiewa chór Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Zgorzelcu, w specjalnym kolędowym repertuarze zaprezentuje się także Zgorzelecka Orkiestra Mandolinistów. Będą pokazy iluzji, występy dzieci z warsztatów wokalnych prowadzonych w Miejskim Domu Kultury i wiele innych atrakcji. W holu MDK rozstawione zostaną specjalne kramy, na których działalność i efekty swojej pracy prezentować będą zgorzeleckie stowarzyszenia i organizacje społeczne. Na ich straganach, za wrzut do puszki, będzie można zaopatrzyć się m.in. w drobne rękodzieło, przedmioty artystyczne, wypieki.

Stowarzyszenia i organizacje społeczne chcące zagrać w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy A.D. 2023 prosimy o kontakt. Osoby do kontaktu: Aneta Hajduczek tel.: 787 205 230 lub Janusz Pawul tel.: 785 990 353.

Źródło: 31. Finał WOŚP

Loading

Reklama
Reklama