25 lat działalności Stowarzyszenia „Apostolstwo Trzeźwości”

W minioną sobotę 16 września, Stowarzyszenie „Apostolstwo Trzeźwości” im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Zgorzelcu obchodziło jubileusz 25-lecia istnienia. W uroczystości udział wzięli nie tylko jego członkowie i zaproszeni goście, ale i wielu sympatyków od lat wspierających działalność Stowarzyszenia.

You are currently viewing 25 lat działalności Stowarzyszenia „Apostolstwo Trzeźwości”

„Apostolstwo Trzeźwości” pod okiem pani prezes Loni Kochanowskiej pomaga osobom borykającym się z uzależnieniem oraz promuje życie w trzeźwości. Ćwierćwiecze istnienia stało się okazją do podsumowań, podzielenia się doświadczeniami, sukcesami oraz wyzwaniami, z jakimi przyszło się mierzyć przez te wszystkie lata. Specjalnie przygotowana na tę okoliczność prezentacja multimedialna pokazała przybyłym skąd się wzięło, jak na co dzień działa oraz jakie plany na przyszłość ma stowarzyszenie.

 

 

„Apostolstwo Trzeźwości” nie szczędziło podziękowań wobec darczyńców oraz wolontariuszy. Padły wyrazy ogromnej wdzięczności dla instytucji i osób, wspomagających ich aktywność oraz nadziei na dalszą współpracę.

Podziękowania kierowano również w stronę stowarzyszenia. Swoje uznanie dla pracy „Apostolstwa Trzeźwości” wyrazili zaproszeni goście, wśród nich m.in. Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, Członek Zarządu Powiatu Krystyna Radzięta oraz Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz.

Gratulujemy pięknego jubileuszu i życzymy kolejnych.

Źródło: zgorzelec.eu

Loading

Reklama
Reklama