Zostań przyjacielem Bratka i pokonaj trudności w uczeniu się czytania i pisania

Centrum Edukacji SUPERSMYKI to miejsce, w którym dzieci spotykają się, by w ramach zajęć popołudniowych rozwijać swoje talenty i wspomagać rozwój kompetencji niezbędnych, by odnieść sukces w nauce.

You are currently viewing Zostań przyjacielem Bratka i pokonaj trudności w uczeniu się czytania i pisania

Uczymy się wielozmysłowo, przez ruch i zabawę, bo tylko zaangażowanie wielu zmysłów zapewnia sukces edukacyjny. W ofercie Centrum znajdziemy zajęcia z języka anielskiego, zajęcia rozwijające kompetencje matematyczne MATEMATYKA SUPERSMYKA oraz zajęcia przygotowujące do nauki czytania i pisania ZABAWY SYLABAMI.

Już we wrześniu przed dziećmi otworzą się drzwi do absolutnie wyjątkowego klubu – Klubu Przyjaciół Bratka. Pod taką nazwą funkcjonują rozsiane po całej Polsce kluby, skupiające dzieci z trudnościami w nauce czytania i pisania. Dzieci pracując w oparciu o nowoczesne, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Dysleksji materiały, poznają swoje mocne strony, uczą się rozpoznawać swoje emocje, podnoszą sprawność funkcji wzrokowo-przestrzennych, słuchowo-językowych i motorycznych. Stosowane podczas zajęć ćwiczenia wpływają na rozwój sprawności językowej, poprawę płynności czytania oraz poprawność graficzną i ortograficzną pisma. Wpływają również korzystnie na podniesienie samooceny dziecka. Widząc, że malec boryka się z trudnościami warto szybko reagować, szukać wsparcia i pomocy oraz miejsca, w którym dziecko w atmosferze szacunku i zrozumienia będzie pracowało na swój edukacyjny sukces.

 

Loading

Reklama
Reklama