Zmarła Dorota Sobczak, wieloletni pracownik Urzędu Miasta

W piątek, 14 kwietnia, o godzinie 11:00 na Cmentarzu Komunalnym w Zgorzelcu pożegnamy Dorotę Sobczak – wieloletniego pracownika urzędu miasta.

You are currently viewing Zmarła Dorota Sobczak, wieloletni pracownik Urzędu Miasta

Dorota Sobczak, z domu Pacholarz z urzędem związana była przez 33 lata. W 1990 roku rozpoczęła swoją karierę zawodową w wydziale gospodarki komunalnej i mieszkaniowej jako referent. Wraz z upływem lat awansowała i objęła funkcję naczelnika wydziału, następnie wydziału infrastruktury miejskiej i komunikacji, od 1995 roku wydziału infrastruktury miejskiej i ochrony środowiska, obecnie wydziału infrastruktury.

W czasie swojej pracy zawsze wykazywała się dużą wiedzą i kompetencjami. Ceniła sobie pracę z ludźmi, stanowiła merytoryczne oparcie dla pracowników urzędu. Nawet w czasie choroby, nie rezygnowała z aktywności zawodowej.

Była wymagającą, choć niezwykle życzliwą osobą oraz mentorem otwartym na dyskusję i nowe pomysły. Wysokie wymagania stawiała wszystkim współpracującym z Nią pracownikom, ale przede wszystkim sobie samej.

Rodzinie i Najbliższym składamy głębokie wyrazy współczucia. To dla nas wszystkich niepowetowana strata, z którą trudno się pogodzić.

 

Źródło: zgorzelec.eu

Loading

Reklama
Reklama