Zgorzelczanki w „Szansie na sukces”

Dwie siostry zgorzelczanki wystąpiły w wiosennej edycji programu „Szansa na sukces. Opole 2024”. Zaśpiewały piosenki zespołu Papa D. „Szansa na sukces” to najstarszy talent show w telewizji polskiej. Na antenie TVP emitowany jest od 1993 roku. W każdym odcinku uczestnicy śpiewają piosenki innej gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

You are currently viewing Zgorzelczanki w „Szansie na sukces”

Jeden z kilku odcinków poświęcony był twórczości Pawła Stasiaka, lidera zespołu Papa D. Zaśpiewały w nim Elżbieta Kilian i Anna Sobierajska, siostry znane z wielu występów na różnych scenach muzycznych. Emisja odcinka odbyła się 28 kwietnia 2024 roku na antenie TVP2.

Dziewczyny przedstawiły się jako rodowite zgorzelczanki. Obie rozpoczęły przygodę z muzyką w klasie skrzypiec w rodzimej szkole. W kolejnych latach Ela ukończyła Akademię Muzyczną im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, a Ania kształciła wokal na Akademii Muzycznej w Katowicach.

 

 

Ela obecnie pracuje jako nauczycielka muzyki i informatyki w Szkole Podstawowej Nr 3 w Zgorzelcu. Ponadto jest wokalistką w Orkiestrze Reprezentacyjnej Elektrowni Turów S.A. z Bogatyni. Natomiast Anna pracuje w niemieckiej firmie Birkenstock produkującej obuwie oraz udziela się wokalnie w akustycznych i autorskich projektach jako solistka lub w chórkach.

W programie „Szansa na sukces. Opole 2024” Ela zaśpiewała piosenkę „Maxi Singiel”, natomiast Ania „Naj story”.

I choć dziewczyny nie wygrały odcinka, to pokazały, że talentu im nie brakuje. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy muzyczne!

Występ zgorzelczanek w Szansie na sukces

Loading

Reklama
Reklama