ZAWIDÓW – Grzegorz Maciorowski obronił tytuł

To był 3 start i trzecie z kolei Mistrzostwo Polski branży energetycznej w XXI Maratonie Odrzańskim, który odbył się w Kędzierzynie-Koźlu.

You are currently viewing ZAWIDÓW – Grzegorz Maciorowski obronił tytuł

Dodatkowo, wraz z kolegami z drużyny z Elektrowni Turów Przemysławem Miłoszewskim i Sebastianem Babulem, zdobył wspólnie drugi z kolei, ten sam tytuł w rywalizacji drużynowej.

Na profilu EDI Team Zgorzelec czytamy:

Pogoda nie rozpieszczała, zawodnicy w trakcie biegu rozgrywanego na 8 pętlach zmagali się nie tylko z trudami dystansu, ale również ciągłymi opadami deszczu, który wychładzał i powodował duży dyskomfort, a śliska nawierzchnia i omijanie kałuż dodatkowo utrudniały trzymanie tempa i założeń startowych.

W tych szczególnych warunkach strzałem w dziesiątkę okazała się taktyka biegu w 3 osobowej grupce i mocny atak na ostatniej pętli.

Tutaj już nie było mocnych na Grześka i mocno przebiegnięte finiszowe km dały mu 3 miejsce w klasyfikacji generalnej XXI Maratonu Odrzańskiego oraz nowy rekord życiowy na dystansie 42.195km.

3 GRZEGORZ MACIOROWSKI 2:43:01.47
49 PRZEMYSŁAW MIŁOSZEWSKI 3:43:05.43
50 SEBASTIAN BABULA 3:43:08.63

Zdjęcia pochodzą z galerii organizatora Fundacja Odrzańskie Konsorcjum oraz ze strony KĘDZIERZYN-KOŹLE Miasto możliwości.

Gratulujemy!
Źródło: EDI Team Zgorzelec

Loading

Ten post ma jeden komentarz

  1. nika

    gratulacje;)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama