Zatrzymana za posiadanie narkotyków

Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Pieńsku wspólnie z funkcjonariuszami ze zgorzeleckiej grupy Nysa w wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali 40-latkę podejrzewaną o posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych.

You are currently viewing Zatrzymana za posiadanie narkotyków

W wyniku podjętych działań policjanci w pomieszczeniach zajmowanych przez zatrzymaną zabezpieczyli wagę elektroniczną, pieniądze oraz woreczki foliowe z zawartością krystalicznej substancji i suszy roślinnego.

Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że zabezpieczone środki to metamfetamina i marihuana w ilości ponad 200 gramów.

Teraz 40-latce za posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych i odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Ten post ma 8 komentarzy

 1. Kamińsk psk

  Wszystko jest w peklownia naprzeciwko szwejka

 2. Zpsk

  A peklownia nowa na górce po dawnym sklepie się ktoś wreszcie zajmie bo tam też cpakole same się kręcą również kobiety a było tak spokojnie….

  1. Ahmed

   Normalnie uwielbiam czytać tę komentarze a najbardziej bawi mnie to jak ktoś się pod kogoś podszywa pisząc swoje wypociny intelektalne

  2. Kolega kolegi krancz

   Dokładnie trzeba uciekać, gdyby nie rodzina już dawno by mnie tu nie było.

 3. Pekl

  To kamykowa porobiona? Dyzio uspokój ja

 4. kranczu

  ucieklem z tego miasta, syf, monopole, kebab, peklownie, zero przyszlosci, nic dla mlodziezy, cpanie, chlanie i gadanie.

 5. Kolega krancza

  Kranczu dobrze zrobiłes,

 6. Obserwator

  Z peklowni z miasta przeniesli się na górkę jak w centrum na widoku nikt nie zrobił z tym porządku to co dopiero tam na uboczu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama