X Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze MDP w Zgorzelcu

Już w najbliższą sobotę tj. 17 czerwca 2023 r. od godziny 9,30 na stadionie miejskim w Zgorzelcu rozegrane zostaną X Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wg. międzynarodowego regulaminu CTiF.

You are currently viewing X Wojewódzkie Zawody Sportowo – Pożarnicze MDP w Zgorzelcu

Do rywalizacji przystąpi łącznie trzydzieści dziesięcioosobowych drużyn MDP (dziewczęta 13, chłopcy 17) z całego woj. dolnośląskiego. Młodzież będzie rywalizowała w trzech konkurencjach tj. musztra, sztafeta pożarnicza oraz ćwiczenie bojowe.

Powiat Zgorzelec będzie reprezentowany przez drużynę chłopców oraz dziewcząt z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP Ruszów (aktualni mistrzowie naszego powiatu).

 

 

Na odprawie rozlosowano już numery startowe – MDP Ruszów dziewczęta Nr 1 – start o godzinie 10,10 (tor 2) a MDP Ruszów chłopcy Nr 7 – start o godzinie 11,05 (tor 1).

Po ćwiczeniu bojowym drużyny przechodzą na start do sztafety pożarniczej. Serdecznie zapraszamy do kibicowania młodym strażakom a szczególnie drużynom dziewcząt i chłopców z MDP Ruszów. Młodzież oraz opiekunowie serdecznie dziękują za możliwość systematycznych treningów i przygotowania się do zawodów na stadionie Victorii Ruszów oraz obiektach Nadleśnictwa Ruszów jak również skorzystania z bieżni na stadionie miejskim w Węglińcu. Do zobaczenia na zawodach.

J. Droś – OSP Ruszów

Loading

Reklama
Reklama